Правові потреби

   

Архів новин  

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 63 гостей та відсутні користувачі

   

Кібербулінг – нова загроза для наших дітей. Шляхи подолання обговорювали за круглим столом

Деталі

31.05.2017 cyberbullying 1Ми живемо в час небувалого злету інформаційних технологій. Більша частина підлітків проводять величезну кількість часу в різноманітних чатах і форумах, що, на їхню думку, розширює їх кругозір і світогляд. Але ж насправді це зовсім не так! Від цього вони стають тільки обмеженішими - у спілкуванні, і свободі в цілому. Це вже в деяких випадках переростає в залежність і тягне за собою низку проблем. Саме тому, 31 травня 2017 року відбулось засідання «круглого столу», щодо запобігання жорсткому поводженню з дітьми, деструктивного впливу на свідомість дитини в Інтернет-мережі, в якому прийняла участь заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталія Радушинська.

Захід відбувся в приміщення конференц-залу адмінбудинків Житомирської обласної ради, за участі представників управлінь охорони здоров’я, освіти і науки, служби у справах дітей облдержадміністрації, управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Житомирській області, обласної психіатричної лікарні №1, директори та працівники центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді області, засоби масової інформації.

Детальніше...

Директор Регіонального центру з надання БВПД та начальник ГТУЮ Житомирської області консультували громадян в Брусилівському, Радомишльському, та Коростишівському бюро правової допомоги

Деталі

2017-05-30 09.50.2830 травня в рамках початкової реалізації Всеукраїнського проекту Міністерства юстиції України «Я маю право!» та з метою вивчення правових потреб територіальних громад директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда спільно з начальником Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександром Грабаром консультували громадян в Брусилівському, Радомишльському, та Коростишівському бюро правової допомоги.

Під час візиту до смт. Брусилів керівники обласних структур здійснили зустріч з першим замом голови Брусилівської районної державної адміністрації Олександром Ненюком, на якій узгодили питання спільної співпраці, та обговорили актуальні питання діяльності громади Брусилова в розрізі надання безоплатної правової допомоги громадянам та діяльності органів юстиції.

Детальніше...

Регіональний центр провів інформаційно-просвітницький захід для засуджених, які перебувають на обліку у Житомирському міському відділі з питань пробації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністер

Деталі

25.05.2017 meeting with prisoners 1Із засудженими, які перебувають на обліках підрозділів Житомирського міського відділу з питань пробації, 25 травня зустрівся начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області

25 травня 2017 року заступник начальника Житомирського міського відділу з питань пробації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Світлана Мудрієвська та начальника відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олег Врублевський провели для засуджених, які перебувають на обліку підрозділів Житомирського МВ з питань пробації, інформаційно-просвітницький захід з питань доступу до безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

Конференція ПРООН на тему: «Правосуддя та безпека: погляд громад в Житомирській області»

Деталі

20170525 095422Про погляд громад Житомирської області на правосуддя та безпеку говорили під час дводенної конференції 25 та 26 травня у Житомирі. Конференція організована Програмою розвитку ООН в Україні. Участь у заході взяли представники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області, Бердичівського, Житомирського, Коростенського та Новоград-Волинського місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, бюро правової допомоги Житомирщини, представники громадських організацій та територіальних громад.

Серед доповідачів у рамках конференції – програмний аналітик ПРООН в Україні Оксана Реміга, радник з верховенства права ПРООН Рустам Пулатов, експерт з Харківського інституту соціальних досліджень Дениз Кобзин, представник ГО «Дослідницьке Бюро «Соціологіст» Тетяна Зуб, заступник директора Регіонального центру з надання БВПД Наталія Радушинська.

Детальніше...

В Овруцькому, Народицькому, Малинському та Черняхівському бюро правової допомоги громадян консультували директор Регіонального центру з надання БВПД та начальник ГТУЮ у Житомирській області

Деталі

IMG 207824 травня в рамках початкової реалізації Всеукраїнського проекту Міністерства юстиції України «Я маю право!» та з метою вивчення правових потреб територіальних громад директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда спільно з начальником Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександром Грабаром консультували громадян у Овруцькому, Народицькому, Малинському та Черняхівському бюро правової допомоги.

Перед початком прийому в Овруцькому бюро правової допомоги провели прес-конференцію на тему: «Я маю право!».

Детальніше...

Профспілки та центри безоплатної правової допомоги разом допомагають людям

Деталі

LogoРегіональний центр з надання безоплатної правової допомоги у Житомирській області та Українська профспілка працівників підприємств з іноземними інвестиціями спільно з Федерацією профспілок Житомирської області продовжують співпрацю з метою підвищення правової освіти громадян.

23 травня 2017 року в Житомирському обласному медичному центрі ветербрології і реабілітації, де проходять лікування учасники АТО, була проведена презентація книги «Трудові та соціально-економічні права учасників АТО: забезпечення та профспілковий захист» . На сторінках цієї книги надані відповіді на питання, що стосуються порядку отримання статусу учасника бойових дій особам, які брали участь в АТО; трудових прав та гарантій працівникам при призові на військову службу та після демобілізації з АТО; соціально-економічних права демобілізованих військовослужбовців, які проходили службу в зоні АТО; використання колективних договорів і угод для забезпечення та захисту прав учасників АТО; повноваження і робота профспілкових органів по захисту трудових та соціально-економічних прав учасників АТО.

Детальніше...

Моніторинг роботи Коростенського місцевого центру, Черняхівського, Хорошівського та Малинського бюро правової допомоги

Деталі

19.05.2017 - monitoring 1218 травня моніторингова група у складі представників Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області – директор Регіонального центру Олександр Гербеда, головний бухгалтер Ольга Березовська, начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Олег Врублевський, начальник відділу фінансів, контактно-договірної роботи та бухгалтерського обліку Марина Куратова, начальник відділу забезпечення якості надання правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Тимур Кашапов, заступник начальника відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Олена Вовнюк, головний спеціаліст відділу фінансів, контактно-договірної роботи та бухгалтерського обліку Олена Тарасенко здійснили виїзний моніторинг роботи Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Черняхівського, Хорошівського, Малинського бюро правової допомоги.

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Правопросвітництво – один із пріоритетних напрямків роботи бюро правової допомоги Житомирщини
  2. Регіональний центр налагодив співпрацю з Житомирським міським відділом з питань пробації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції
  3. Центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро Житомирщини проводять виїзні прийоми для людей з обмеженими фізичними можливостями
  4. На захисті учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб
  5. Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №24
  6. Поділ майна при розлученні: що варто знати
  7. Профспілкові органи та центри правової допомоги Житомирщини стоять на захисті учасників АТО
  8. Ще одна людська доля врятована: адвокат системи БПД довів невинуватість свого підзахисного
   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua