Правові потреби

   

Архів новин  

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 44 гостей та відсутні користувачі

   

Конференція ПРООН на тему: «Правосуддя та безпека: погляд громад в Житомирській області»

Деталі

20170525 095422Про погляд громад Житомирської області на правосуддя та безпеку говорили під час дводенної конференції 25 та 26 травня у Житомирі. Конференція організована Програмою розвитку ООН в Україні. Участь у заході взяли представники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області, Бердичівського, Житомирського, Коростенського та Новоград-Волинського місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, бюро правової допомоги Житомирщини, представники громадських організацій та територіальних громад.

Серед доповідачів у рамках конференції – програмний аналітик ПРООН в Україні Оксана Реміга, радник з верховенства права ПРООН Рустам Пулатов, експерт з Харківського інституту соціальних досліджень Дениз Кобзин, представник ГО «Дослідницьке Бюро «Соціологіст» Тетяна Зуб, заступник директора Регіонального центру з надання БВПД Наталія Радушинська.

Як відмітили організатори заходу, конференція присвячена презентації результатів звіту ПРООН «Правосуддя та безпека: погляд громадя в Житомирській області». Звіт підготовлений на основі оцінки рівня обізнаності, ставлення та сприйняття питань правосуддя та безпеки, яка була проведена в кінці 2016 року. Оцінка включала опитування з 900 респондентів з трьох областей: Донецької, луганської та Житомирської.

У звіті визначені ключові проблеми та пріоритети, зазначені респондентами, щодо доступу до правосуддя, особисто та громадської безпеки в громадах.

Упродовж двох днів конференції обговорювали шляхи розроблення ефективного реагування на визначені у звіті потреби та розробляли ключові рекомендації щодо подальших дій з боку обласної влади, партнерів з розвитку та громадянського суспільства, що дозволило б покращити у людей відчуття безпеки та доступу до правосуддя.

Під час практичної сесії та роботи у групах, працівники центрів правової допомоги та бюро вивчали аспекти поліцейської діяльності та суспільної безпеки, правосуддя з урахуванням гендерних питань та домашнє насильство.

Фото з заходу можна перегланути тут

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua