Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 102 гостей та відсутні користувачі

   

Для кого не буде випробування при прийнятті на роботу?

Деталі

LogoЧасто роботодавці встановлюють для нових співробітників випробувальний термін, але існують виключення. Кому не можна встановити випробування? Детальніше про це, в рамках проекту «Я маю право!», розповіли фахівці Чуднівського бюро правової допомоги.

Детальніше...

Затримка зарплати: що робити? (Відео)

Деталі

LogoЯк діяти у випадку, якщо роботодавець затримує виплату зароблених Вами коштів?
Про це в передачі «Ранок на каналі «Житомир»» розповіла заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталія Радушинська. Пропустили ефір? Сюжет можна переглянути за посиланням.

Детальніше...

Сучасні знання: у Житомирі фахівці системи безоплатної правової допомоги опановували навички soft skills

Деталі

KT10Навчитись слухати, говорити, домовлятися, позбуватись стресу – ці та інші навички потрібні у щоденній роботі фахівців системи БПД не менше, ніж професійні знання та вміння. 17-18 травня у Житомирі проходив тренінг з розвитку навичок роботи soft skils з вразливими групами клієнтів системи безоплатної правової допомоги. Фахівці місцевих центрів та бюро вчились ефективній та гармонійній взаємодії з клієнтами.

Детальніше...

Де і як може працевлаштуватись особа з судимістю? (Відео)

Деталі

LogoНаявність судимості ускладнює пошуки роботи. Адже при її наявності існує заборона займатися певною діяльністю або обіймати певні посади. Де і як може працевлаштуватись особа з судимістю?

Детальніше...

Фахівці Регіонального та місцевого центру долучилися до форуму роботодавців та ярмарку вакансій

Деталі

JV2У Житомирі 16 травня відбувся ІІІ Форум роботодавців та ярмарок вакансій. Фахівці системи безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області не могли оминути таку грандіозну подію. На вулиці Михайлівській себе презентували більше 60 підприємств та 30 навчальних закладів.

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №34

Деталі

logodagestВийшов 34-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.
У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж лютого-березня 2018 року: головні події та підсумки, про розвиток надання правової допомоги в Україні та контекст, статистичні дані, юридичні консультації, а також актуальні вакансії у системі, новини партнерів, медіадайджест та ін.

Детальніше...

Правовий захист аграріїв

Деталі

KR1Надання правової допомоги аграріям, продовження роботи антирейдерських штабів на час посівної та збору врожаю, практичні поради щодо укладання договорів оренди землі. Ці та інші питання піднімались під час робочого візиту заступника Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Олени Сукманової. Участь у заході взяла заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталія Радушинська.

Детальніше...

 
   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua