Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 62 гостей та відсутні користувачі

   

Право на шлюб: чи можуть одружитись неповнолітні? (Відео)

Деталі

LogoЗ якого віку в Україні можна зареєструвати шлюб? Що робити, якщо ви ще не досягли 18 років, але хочете одружитись?
Відповіді на ці та інші питання у передачі «Ранок на каналі «Житомир»» надала заступниця директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталія Радушинська. Пропустили ефір? Сюжет можна переглянути за посиланням.

Детальніше...

Стартувала Українська школа практичних знань з питань доступу до правосуддя

Деталі

04.06shool-2Вже восени на базі Української школи практичних знань з питань доступу до правосуддя відбудеться Міжнародна конференція з безоплатної правової допомоги, а також розпочнеться реалізація програми практичного застосування кращих практик розвитку правової спроможності. Підготовка до цих заходів вже розпочалася. Про це йшлося під час презентації Української школи практичних знань з питань доступу до правосуддя, що відбулася 4 червня у правовому клубі PRAVOKATOR.Київ.

Детальніше...

Як поновити втрачені документи про освіту? (Відео)

Деталі

59106113 2290765390962222 3447488579696066560 nЗагубили диплом чи атестат? Не знаєте, як поновити втрачені документи про освіту?
Відповідь у передачі «Ранок на каналі «Житомир»» надала заступниця директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталія Радушинська. 

Детальніше...

Порядок повернення судового збору

Деталі

 36325-1608Коли сплачений судовий збір можливо повернути? Роз’яснення, в межах проекту «Я маю право», надали фахівці Хорошівського бюро правової допомоги.

Детальніше...

«Муніципальна няня»: як отримати компенсацію?

Деталі

LogoДо Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась Марія Рогоз (ім’я та прізвище змінені з етичних міркувань, - прим. автора). Жінку цікавило, як отримати компенсацію послуги “муніципальна няня”. Консультації, в межах проекту «Я маю право», надали фахівці Новоград-Волинського МЦ з надання БВПД.

Детальніше...

Права дітей: як захистити?

Деталі

PD2Напередодні Міжнародного дня захисту дітей у Житомирському національному агроекологічному університеті пройшов форум «Захист прав дітей як необхідна складова розбудови правової держави та громадянського суспільства в Україні».
Учасники заходу обговорили сучасні виклики у сфері забезпечення прав дитини та механізми захисту.

Детальніше...

Відстрочки від строкової служби

Деталі

 1385-552До Пулинського бюро правової звернулася Вероніка Руденко (ім’я та прізвище змінені з етичних міркувань, - прим. автора). Жінка цікавилась, які є підстави для звільнення від призову. Консультації, в межах проекту «Я маю право», надали фахівці Пулинського бюро правової.

Детальніше...

 
   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua