Правові потреби

   

Архів новин  

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 42 гостей та відсутні користувачі

   

Навички майбутнього: у Житомирі адвокати системи безоплатної правової допомоги опановували навички soft skills

Деталі

TA1Адвокати, які вперше уклали угоди з центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області, вчилися тонкощам спілкування з вразливими категоріями клієнтів. Черговий тренінг відбувся 22-23 лютого.


Навчитись слухати, говорити, домовлятися, позбуватись стресу – ці та інші навички потрібні у щоденній роботі адвокатів системи БПД не менше, ніж професійні знання та вміння. Тренінги проводила тренерка та заступниця директора Регіонального центру з надання правової допомоги у Житомирській області Наталія Радушинська. Під час дводенного тренінгу учасники виконували практичні вправи та завдання, працювали в міні-групах, аналізували та обговорювали кейси та відеоматеріалів, обмінювались досвідом.

TA2
«Для адвокатів, які тільки починають свій професійний шлях у системі БПД, надважливо розпочати свою діяльність з проходження тренінгу з розвитку «м’яких навичок», під час яких вони покращать вміння застосовувати на практиці правила адвокатської етики та стандартів надання безоплатної правової допомоги», – розповіла Наталія Радушинська.

TA3
Тренінг з розвитку навичок (soft skills) є унікальним продуктом, що розроблений командою експертів проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», та спрямований на розвиток практичних навичок роботи з вразливими клієнтами, зокрема, налагодження ефективної комунікації, емпатичного слухання, інтерв’ювання та консультування тощо, а також врахування етичних та ціннісних аспектів під час роботи з клієнтами, які слугують підґрунтям для якісного надання правової допомоги та захисту прав людини.

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua