Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 128 гостей та відсутні користувачі

   

Лекція для профспілкового активу житомирського обкому профспілки працівників легкої промисловості

Деталі

26.11.2014 profspilka25 листопада 2014 року у приміщенні профспілкових курсів Житомирської області директор Житомирського обласного центру з надання БВПД Гербеда О. Й. прочитав лекцію перед профспілковим активом житомирського обкому профспілки працівників легкої промисловості на тему "Безоплатна правова допомога в Україні".

Відбувся круглий стіл "Співпраця заради якості безоплатної правової допомоги"

Деталі

11.11.2014 round table finished11 листопада в приміщенні Житомирського центру БВПД відбувся круглий стіл на тему «Співпраця заради якості безоплатної правової допомоги».

Участь у круглому столі взяли: директор Житомирського центру БВПД Олександр Гербеда, заступник голови Апеляційного суду Житомирської області Сергій Андрушкевич, голова Ради адвокатів Житомирської області Валерій Прокопчук, голова кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Житомирської області Віталій Бівалькевич, голова дисциплінарної палати КДКА Житомирської області Борис Денисенко, заступник начальника Управління Державної пенітенціарної служби України в Житомирській області Анатолій Бобриньов, представники ЗМІ та інші.

Детальніше...

Круглий стіл "Співпраця заради якості безоплатної правової допомоги"

Деталі

11.11.2014 round table11 листопада 2014 р. в приміщенні Житомирського центру з надання БВПД відбудеться круглий стіл на тему "Співпраця заради якості безоплатної правової допомоги".

У ході заходу учасники круглого столу обговорюватимуть:

  • Надання безоплатної правової допомоги адвокатами Житомирського  обласного Центру з надання БВПД та взаємодії між основними суб’єктами у сфері правосуддя задля її забезпечення
  • Інструменти управління якістю, та проблематика взаємодії між основними суб’єктами у сфері правосуддя задля її забезпечення

Детальніше...

Завершився ІІІ етап 6-го конкурсу з відбору адвокатів системи БВПД

Деталі

21.10.2014 minjust6 листопада 2014 року в приміщенні Головного управління юстиції в Житомирській області завершився 3-й етап 6-го конкурсу з відбору адвокатів, які будуть надавати БВПД.

У 3 етапі прийняло участь 4 адвокати.

Про результати шостого конкурсу з відбору адвокатів буде повідомлено пізніше.

Вийшов 2 випуск інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні

Деталі

DigestЗавдячуючи спільним зусиллям команди Координаційного центру та регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а також усіх адвокатів системи, підготовлено та опубліковано другий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги.

У випуску проаналізовано важливі законодавчі зміни, що стосуються системи безоплатної правової допомоги у зв’язку із прийнятими парламентом та затвердженими Урядом законодавчими ініціативами.

На сторінках дайджесту ви знайдете резонансні справи та приклади успішних справ адвокатів системи БПД, кращі практики адвокатської дільності та менеджменту центрів БВПД, а також іншу актуальну інформацію стосовно подій та планів щодо подальшого розвитку системи безоплатної правової допомоги.

Крім того, другий випуск доповнено розділом щодо європейської практики правового захисту, інформація в якому, без сумніву, стане в нагоді українським адвокатам.

Інформаційний дайджест до уваги всіх, кому це може бути цікаво – завжди у відкритому доступі на сайті Житомирського обласного центру з надання БВПД у розділі «Інформаційний дайджест».

Приємного читання!

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua