Правові потреби

   

Архів новин  

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 57 гостей та відсутні користувачі

   

Перекваліфікація

Деталі

ChornousУ рамках кримінального провадження №12014060210000148 адвокату Чорноусу Анатолію Андрійовичу було видано доручення від 12 серпня 2014 року No 006-0000420 для здійснення захисту клієнта, обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 186 КК України (грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або вчинений повторно, або за попередньою змовою групою осіб,- карається позбавленням волі на строк від чотирьох до шести років).

Детальніше...

Заступник директора РЦ Наталiя Радушинська зустрiлась з учнями 10-х та 11-х класiв Житомирського мiського колегiуму та ЗОШ 1 м. Житомира

Деталі

26-27.11.2015 school meeting26 та 27 листопада 2015 року в рамках Всеукраїнського тижня Права заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталiя Радушинська зустрiлась з учнями 10-х та 11-х класiв Житомирського мiського колегiуму та ЗОШ 1 м.Житомира.Старшокласників було ознайомлено з основами функціонування системи безоплатної вторинної правової допомоги з метою підвищення правової свідомості та освіти, наголошено на особливостях кримінального провадження щодо неповнолітніх, були наведені приклади адвокатської практики у справах за злочинами неповнолітніх та детально роз'яснено про реалізацію їх права на отримання безоплатної правової допомоги.

Інформаційна кампанія на вулицях м. Чуднова

Деталі

27.11.2015 ChudnivНещодавно працівниками Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги на вулицях м. Чуднова проведено «вуличне інформування» населення щодо можливості скористатись послугами адвоката за державний рахунок. Працівники МЦ роздавали людям листівки та роз’яснювали інформацію про роботу та функції місцевих центрів. Отримана населенням інформація жваво обговорювалася і сприймалась виключно х позитивної сторони. Крім того від значної частини населення отримано схвальні відгуки про роботу МЦ та впровадження надання громадянами такої необхідної безоплатної вторинної правової допомоги.

Бердичівський МЦ здійснив виїзний прийом громадянки на дому

Деталі

27.11.2015 personal legalaid BerduchivОдним із головних завдань Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги є забезпечення захисту прав громадян, які потребують особливої уваги з боку держави. У зв’язку з цим першочерговим завданням сьогодення стало детальне роз’яснення і донесення можливості надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги незахищеним верствам населення. Так сталося, що більш інформованими стосовно норм законодавства є громадяни, що проживають у великих містах, чого не можна сказати про мешканців віддалених райцентрів. Ця категорія людей потребує особистих консультацій від працівників МЦ. Нещодавно до МЦ надійшло звернення від громадянки Чуднівщини – ветерана війни, якій, у зв’язку зі станом здоров’я, важко пересуватися. Попередньо погодивши день та час зустрічі, працівники здійснили виїзний прийом громадянки на дому, де було проведена консультація та надано відповіді на поставлені питання. Громадянка залишилась задоволеною  та позитивно налаштованою для подальшої боротьби у відстоюванні своїх прав.

Одним із головних завдань Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги є забезпечення захисту прав громадян, які потребують особливої уваги з боку держави. У зв’язку з цим першочерговим завданням сьогодення стало детальне роз’яснення і донесення можливості надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги незахищеним верствам населення. Так сталося, що більш інформованими стосовно норм законодавства є громадяни, що проживають у великих містах, чого не можна сказати про мешканців віддалених райцентрів. Ця категорія людей потребує особистих консультацій від працівників МЦ. Нещодавно до МЦ надійшло звернення від громадянки Чуднівщини – ветерана війни, якій, у зв’язку зі станом здоровя, важко пересуватися. Попередньо погодивши день та час зустрічі, працівники здійснили виїзний прийом громадянки на дому, де було проведена консультація та надано відповіді на поставлені питання. Громадянка залишилась задоволеною та позитивно налаштованою для подальшої боротьби у відстоюванні своїх прав.

Виступ заступника директора РЦ Наталії Радушинської під час Всеукраїнської науково-практичної конференції на тему: "Права людини: історичний вимір і сучасні тенденції"

Деталі

Image0000226 листопада 2015 року заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталія Радушинська виступила з доповiддю "Система безоплатної вторинної правової допомоги в Українi: досягнення та перспективи" під час тематичної Всеукраїнської науково-практичної конференції на тему: "Права людини: історичний вимір і сучасні тенденції" . Конференція відбулась на базі історичного факультету державного університету ім.І.Франка за участю науковців, провідних спеціалістів - юристів, студентів, які виявили великий інтерес до висвітлених питань та мали можливість отримати вичерпні відповіді на свої численні запитання щодо функціонування системи безоплатної вторинної правової допомоги.

Зустрiч із учнями 11-х класiв ЗОШ 6 м.Житомира в рамках Всеукраїнського тижня Права

Деталі

26.11.2015 school226 листопада 2015 року в рамках Всеукраїнського тижня Права начальник відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення та інформації Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олена Герасименко зустрiлась з учнями 11-х класiв ЗОШ 6 м.Житомира. Старшокласникам розповіла про особливості кримінального провадження, були наведені приклади адвокатської практики у справах за злочинами неповнолітніх та їх право на отримання безоплатної правової допомоги, ознайомлено з основами функціонування системи безоплатної вторинної правової допомоги з метою підвищення правової свідомості та освіти учнів школи.

Детальніше...

Круглий стіл на тему «Бездомність. Шляхи вирішення проблеми» у приміщенні прес-центру Житомирської міської ради

Деталі

25.11.2015 bezdomni-11 1050 700 4 w25 листопада 2015 року у приміщенні прес-центру Житомирської міської ради відбувся круглий стіл на тему «Бездомність. Шляхи вирішення проблеми». Участь у заході приймала начальник відділу організаційної роботи , юридичного забезпечення та інформації регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олена Герасименко. Регіональний центр був запрошений як учасник меморандуму про співпрацю, підписаного між Благодійною організацією «Міський центр обліку бездомних осіб» та центром. За круглим столом обговорювались такі болючі для суспільства питання як – втрата та позбавлення права на житло, «недобросовісні» ріелтори як втрата нерухомості і необхідність довготривалих процесів з її повернення, шляхи надання безоплатної правової допомоги такій категорій наших співгромадян - безпритульним.

 
   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua