Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 96 гостей та відсутні користувачі

   

Перекваліфікація

Деталі

ChornousУ рамках кримінального провадження №12014060210000148 адвокату Чорноусу Анатолію Андрійовичу було видано доручення від 12 серпня 2014 року №006-0000421 для здійснення захисту клієнта, обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 186 КК України (грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або вчинений повторно, або за попередньою змовою групою осіб,- карається позбавленням волі на строк від чотирьох до шести років). В ході судового розгляду адвокату вдалося довести, що в діях його підзахисного відсутній склад злочину, передбачений ч. 2 ст. 186 КК України. Судом дії підозрюваного були перекваліфіковані з ч. 2 ст. 186 КК України на ч. 2 ст.185 КК України (крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб, - карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк).

Відповідно до вироку Романівського районного суду від 25.09.2015 року клієнта визнано винним за ч.2 ст.185 КК України та призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 5 (п'ять) років та 6 (шість) місяців позбавлення волі з конфіскацією майна.

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua