Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 122 гостей та відсутні користувачі

   

Візит співробітників РЦ до Житомирського коледжу бізнесу і права

Деталі

17.11.2015 collegeВ рамках Всеукраїнського тижня права 17 листопада 2015 року заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталія Радушинська та начальник відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення та інформації Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олена Герасименко зустрілись зі студентами Житомирського коледжу бізнесу і права. Зустріч організовано і проведено Регіональним центром з надання у Житомирській області з метою ознайомлення майбутніх фахівців у галузі права з основами функціонування системи безоплатної вторинної правової допомоги, підвищення правової свідомості та освіти студентів Житомира.

В ході зустрічі Наталія Радушинська наголосила на тому, що основною метою системи безоплатної вторинної правової допомоги є створення для всіх осіб рівних можливостей доступу до правосуддя, розповіла студентам про систему безоплатної вторинної правової допомоги, організацію роботи Регіонального та Місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Олена Герасименко виклала основні положення Закону України «Про безоплатну правову допомогу», розповіла про порядок надання безоплатної вторинної правової допомоги. Окремо, зупинилась на питанні діяльності місцевих центрів, які забезпечують з 1 липня 2015 року організацію надання безоплатної правової допомоги найбільш незахищеним верствам населення у цивільному та адміністративному процесах.

Зустріч пройшла у форматі активного діалогу. Студенти зацікавились отриманою інфомацією та отримали відповіді на свої численні запитання.

17.11.2015 college 1

17.11.2015 college 2

17.11.2015 college 3

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua