Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 104 гостей та відсутні користувачі

   

Відкрито реєстрацію учасників дистанційного курсу «Вступ до системи безоплатної вторинної правової допомоги»

Деталі

02.11.2015 gearsІз 1 листопада 2015 року розпочалась реєстрація учасників для проходження дистанційного курсу навчання «Вступ до системи безоплатної вторинної правової допомоги». Охочі долучитися до навчального процесу зможуть зареєструватися до 23:59 год 6 листопада.

Курс «Вступ до системи безоплатної вторинної правової допомоги» має на меті впорядкувати, систематизувати та вдосконалити знання його слухачів стосовно функціонування системи безоплатної правової допомоги в Україні. Зокрема, він розрахований на адвокатів, які були відібрані за результатами 8 конкурсу адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, а також для всіх працівників місцевих центрів з надання БВПД. Станом на 12:00 год 02 листопада для проходження дистанційного курсу навчання уже зареєструвалися 450 осіб.

Навчання триватиме один місяць та складається із 5 модулів:

  • Модуль 1. Засади системи безоплатної вторинної правової допомоги в Україні (3-7 листопада);
  • Модуль 2. Порядок та умови укладання контрактів/договорів (5-10 листопада);
  • Модуль 3. Порядок взаємодії центрів з адвокатами при наданні безоплатної вторинної правової допомоги (9-15 листопада);
  • Модуль 4. Стандарти якості надання безоплатної правової допомоги (14-21 листопада);
  • Модуль 5. Оплата послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу (21-29 листопада).

Ознайомитися із детальною програмою курсу

Так, за короткий проміжок часу слухачі зможуть ознайомитися з основною інформацією щодо системи надання безоплатної вторинної правової допомоги, яка стане в нагоді як адвокатам, що лише долучилися до роботи в системі БВПД, так і працівникам центрів з надання БВПД, які поки не мають великого досвіду роботи у системі. Під час проходження навчання слухачі матиумть можливість ознайомитись з відео-презентаціями, навчальними матеріалами, поспілкуватися на тематичних форумах під керівництвом досвідчених спеціалістів, та перевірити свої знання під час виконання тестових і творчих завдань.

Дистанційний формат навчання обраний невипадково, адже це найбільш зручний спосіб проходження курсу, який дозволяє учасникам самостійно обирати час та місце для виконання завдань, та дає змогу охопити більшу кількість осіб, ніж у форматі очного навчання.

Нагадаємо, робота над розробкою курсу тривала з початку 2015 року за участі фахівців Координаційного центру з надання правової допомоги, регіональних та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Американської асоціації юристів "Ініціатива з верховенства права", Української фундації правової допомоги, українсько-канадського проекту "Доступна та якісна правова допомога в Україні", експертів дистанційного навчання.

Першими оцінити навчальну програму отримали змогу 80 осіб, серед яких директори та працівники центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та адвокати-тренери. Вони стали учасниками пілотного дистанційного курсу, який розпочався 1 вересня поточного року. За результатами чотиритижневого навчання було проведене тестування, що дало змогу оцінити ефективність курсу та виявити можливі недоліки програми з метою їх подальшого усунення.

16 жовтня у Києві пройшла робоча зустріч з обговорення результатів пілотного курсу, на якій були окреслені подальші кроки із впровадження та використання програми для підготовки адвокатів та нових співробітників центрів з надання БВПД, за результатами якої курс доступний до безпосереднього проходження.

УВАГА! Пройти реєстрацію та стати учасником курсу можна створивши обліковий запис – тут.

Ознайомитися з детальною інструкцією з користування платформою дистанційного навчання можна за посиланням.

У випадку виникнення питань, пов’язаних із технічною підтримкою реєстрації та проходження навчання, слід звертатися за е-адресами технічної підтримки.

Курс розроблено у 2015 році в рамках реалізації Програми підтримки реформування кримінального процесу, за фінансової підтримки Бюро з міжнародних питань у сфері боротьби з незаконним обігом наркотиків та правоохоронних питань (INL) Державного департаменту США.

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua