Правові потреби

   

Архів новин  

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 44 гостей та відсутні користувачі

   

Робочі зустрічі з працівниками Лугинського РАГС

Деталі

 

Image000044 листопада 2015 року працівники Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а саме: в.о. директор — Орлюк С.А., начальник відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги - Сергієнко О. В., головний спеціаліст цього ж відділу — Шадура І.А. провели робочі зустрічі з працівниками Лугинського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Лугинського районного управління юстиції та з працівниками Лугинської районної ради.

Сергієм Орлюком надано роз'яснення щодо звернення громадян, які потребують безоплатної вторинної правової допомоги Коростенським МЦ з надання БВПД. Оксаною Сергієнко було доведено до відома присутніх інформацію про роботу Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, місце знаходження, графік роботи, міста та райони, які обслуговує даний центр та категорії громадян, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу. Інною Шадурою в ході робочої зустрічі надано присутнім інформаційно-роз'яснювальні матеріали у вигляді буклетів, пам'яток та підписані меморандуми про співпрацю.

Інформаційно-роз'яснювальні зустрічі також відбулись з працівниками управління ПФУ в Лугинському районі та Бовсунівської сільської ради в Лугинському районі.

Були розміщені плакати та оголошення щодо надання безоплатної вторинної правової допомоги на території смт. Лугини та Лугинського району, включаючи сільські ради та автобусні зупинки, а також проведено вуличне інформування пересічних громадян.

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua