Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 60 гостей та відсутні користувачі

   

Підписано меморандум про співпрацю між Бердичівським МЦ та навчально-реабілітаційний центр для неповносправних дітей "Насіння Надії"

Деталі

18.11.2015 memorandum Berduchiv17 листопада 2015 року між працівниками Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та членами громадської організацієї "Навчально-реабілітаційний центр для неповносправних дітей "Насіння Надії" відбулась чергова робоча зустріч. Під час зустрічі директор МЦ Красовський Д.Ю. та голова ГО Мазурець С.М. підсипали меморандум про співпрацю. Сторони домовилися у процесі досягнення спільних цілей будувати свої взаємовідносини на засадах рівності, чесного партнерства та створення режиму максимального сприяння та забезпечення відкритості й прозорості у своїй діяльності. Основними завданнями партнерської співпраці є забезпечення розвитку системи надання безоплатної первинної правової допомоги та створення рівних можливостей доступу осіб до правосуддя шляхом організації надання безоплатної вторинної правової допомоги.

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua