Правові потреби

   

Архів новин  

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 115 гостей та відсутні користувачі

   

Бердичівський МЦ здійснив виїзний прийом громадянки на дому

Деталі

27.11.2015 personal legalaid BerduchivОдним із головних завдань Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги є забезпечення захисту прав громадян, які потребують особливої уваги з боку держави. У зв’язку з цим першочерговим завданням сьогодення стало детальне роз’яснення і донесення можливості надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги незахищеним верствам населення. Так сталося, що більш інформованими стосовно норм законодавства є громадяни, що проживають у великих містах, чого не можна сказати про мешканців віддалених райцентрів. Ця категорія людей потребує особистих консультацій від працівників МЦ. Нещодавно до МЦ надійшло звернення від громадянки Чуднівщини – ветерана війни, якій, у зв’язку зі станом здоров’я, важко пересуватися. Попередньо погодивши день та час зустрічі, працівники здійснили виїзний прийом громадянки на дому, де було проведена консультація та надано відповіді на поставлені питання. Громадянка залишилась задоволеною  та позитивно налаштованою для подальшої боротьби у відстоюванні своїх прав.

Одним із головних завдань Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги є забезпечення захисту прав громадян, які потребують особливої уваги з боку держави. У зв’язку з цим першочерговим завданням сьогодення стало детальне роз’яснення і донесення можливості надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги незахищеним верствам населення. Так сталося, що більш інформованими стосовно норм законодавства є громадяни, що проживають у великих містах, чого не можна сказати про мешканців віддалених райцентрів. Ця категорія людей потребує особистих консультацій від працівників МЦ. Нещодавно до МЦ надійшло звернення від громадянки Чуднівщини – ветерана війни, якій, у зв’язку зі станом здоровя, важко пересуватися. Попередньо погодивши день та час зустрічі, працівники здійснили виїзний прийом громадянки на дому, де було проведена консультація та надано відповіді на поставлені питання. Громадянка залишилась задоволеною та позитивно налаштованою для подальшої боротьби у відстоюванні своїх прав.

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua