Правові потреби

   

Архів новин  

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 60 гостей та відсутні користувачі

   

Фахівці Брусилівського та Черняхівського бюро правової допомоги здійснюють виїзні прийоми громадян та Skype-консультування

Деталі

30.11.2016 total 522 листопада начальниками відділів «Брусилівське бюро правової допомоги» та «Черняхівське бюро правової допомоги» Юрієм Ободзінським та Дариною Павловою здійснено виїзний прийом громадян у Яструбеньківській сільській раді Брусилівського району та у Новопільській сільській раді Черняхівського району. Основні питання, які цікавили громадян відносилися до тем оформлення субсидії, нотаріального та пенсійного законодавства, земельного та спадкового права.

Детальніше...

Зустріч із представниками трудового колективу Управління державної служби надзвичайних ситуацій

Деталі

29.11.2016 law week tournamentУ рамках проведення Всеукраїнського тижня правових знань, 30 листопада працівники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирський області провели зустріч із представниками трудового колективу під головуванням начальника юридичного сектору Управління державної служби надзвичайних ситуацій у Житомирській області Мірошніченком Максимом Володимировичем. Основна мета зустрічі – підвищення рівня правової культури працівників, у тому числі ознайомлення з аспектами роботи центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги а також домовились про подальшу співпрацю.

Детальніше...

Правовий турнір серед студентських команд житомирських вузів у рамках Всеукраїнського тижня права

Деталі

30.11.2016 dsns 1В рамках проведення Всеукраїнського тижня права Головним територіальним управління юстиції у Житомирській області проведено правовий турнір серед студентських команд житомирських вищих навчальних закладів, в яких готують майбутніх правників. 29 листопада чотири студентські команди зібралися разом, щоб взяти участь в інтелектуальних правових змаганнях.

До складу журі увійшли доцент Житомирського державного університету ім.І. Франка Ольга Рудницька, заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталія Радушинська, начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції Світлана Шостак, к.ю.н. Очолив журі заступник начальника головного територіального управління юстиції – начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Валентин Залізнюк.

Детальніше...

Фахівці Олевського та Пулинського бюро правової допомоги протягом тижня провели інформаційну кампанію та надавали консультації серед місцевого населення

Деталі

24.11.2016 collected 122 листопада 2016 року працівники Олевського БПД відвідали Олевський районний військкомат, де здійснили виїзне консультування військовослужбовців, а також запросили всіх бажаючих на захід, організований Новоград-Волинським місцевим центром з надання БВПД, Олевським БПД, громадськими організаціями, метою якого є надання юридичних консультацій та роз'яснень законодавства, що стосується соціального захисту учасників АТО.

24 листопада 2016 року працівники Олевського БПД відвідали Олевський районний центр первинної медико-санітарної допомоги з метою розповсюдження інформації про створення та роботу Олевського БПД, завдання які виконує бюро, послуги,які надає, а також категорію осіб, яким бюро надає первинну та вторинну правову допомогу.

Детальніше...

Інформування про безоплатну правову допомогу в Ємільчинському Територіальному центрі

Деталі

25.11.2016 tercenter 2Соціальні працівники надають допомогу інвалідам, самотнім старим людям, багатодітним матерям та дітям-сиротам, особам, що страждають на тяжкі недуги, громадян, та ін. Отож чи знатимуть підопічні Територіального центру про свою можливість на безоплатну правову допомогу, багато в чому залежить саме від обізнаності соціальних працівників Саме тому з метою інформування соціально вразливих верств населення про їхнє право на безоплатну первинну та вторинну правову допомогу, 25.11.2016 головний спеціаліст відділу «Ємільчинське бюро правової допомоги» Новоград-Волинського МЦ з надання БВПД Алла Садурська, провела інформаційну годину для працівників Територіального центру соціального обслуговування УПСЗН Ємільчинської РДА, поінформувавши присутніх щодо основних принципів діяльності Бюро, послуг, які надають працівники та його місцезнаходження. Також головний спеціаліст розповіла про всі можливі варіанти та способи отримання безоплатної правової допомоги, окремо зупинившись на забезпеченні відвідування осіб, зокрема одиноких, похилого віку, з обмеженими фізичними можливостями за місцем їх перебування з метою надання зазначеним особам безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

Виїзний прийом громадян в с.Зелениця та с.Рясне, Ємільчинського району

Деталі

24.11.2016 ryasne 4З метою надання фахових консультацій з правових питань, які виникають у населення, 24.11.2016 головний спеціаліст відділу «Ємільчинське бюро правової допомоги» Новоград - Волинського МЦ з надання БВПД Алла Садурська, спільно з начальником управління Пенсійного фонду України у Ємільчинському районі Андрієм Коваленком, провели виїзний прийом громадян у Зеленицькій та Рясненській сільських радах Ємільчинського району.

За юридичними консультаціями звернулись громадяни переважно з питань нарахування пенсій, субсидій, приватизації нерухомого майна, оформлення спадщини, оформлення договорів оренди земельних паїв та ін.

Детальніше...

В м.Олевськ відбулась зустріч із ветеранами АТО

Деталі

28.11.2016 Olevsk 123 листопада, о 12.00 год., в приміщенні Олевської РДА відбулась зустріч ГО "Районна спілка учасників АТО", ГО "СУВІ АТО", юристів ГО "Всеукраїнська правозахисна організація "Юридична сотня", юристів та адвокатів Новоград-Волинського місцевого центру з надання БВПД.

“Інтегратор” Новоград-Волинського МЦ з надання БВПД Віталій Радзивіл та начальник “Олевського бюро правової допомоги” Інга Єгорова розповіли присутнім про діяльність місцевих центрів та бюро правової допомоги, успіхи адвокатів Безоплатної правової допомоги в сфері соціального та правового захисту ветеранів війни та членів їх сімей.

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. В Житомирі вкотре пройшла IV Всеукраїнська науково-практична конференція «Права людини: історичний вимір і сучасні тенденції»
  2. ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН НАЧАЛЬНИК ГОЛОВНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ ТА ДИРЕКТОР РЕГІОНАЛЬНОГО ЦЕНТРУ ПРОВЕЛИ В ЧУДНІВСЬКОМУ ТА ЛЮБАРСЬКОМУ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ
  3. Тренінги для посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування
  4. Фахівці Радомишльського бюро правової допомоги розповіли учням про безоплатну правову допомогу в Україні, а також роз'яснили права та обов'язки неповнолітньої дитини
  5. ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!
  6. Фахівці Олевського бюро правової допомоги провели зустріч із ГО “ЖИТТЯ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” у м. Олевськ
  7. Фахівці Регіонального центру з надання БВПД здійснили моніторинг роботи Бердичівського місцевого центру
  8. Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні № 19
  9. Мін’юст підготовував проект змін до постанови, прийняття якої збалансує умови оплати праці та відшкодування витрат адвокатів
  10. Мережа мобільних та дистанційних пунктів доступу до БПД продовжує розширюватись
   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua