Правові потреби

   

Архів новин  

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 69 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Фахівці Коростенського місцевого центру взяла участь в обласному семінарі для заступників директорів із навчально-виховної роботи

Деталі

08.11.2016 - leksia K 1У професійно-технічному училищі № 16 м. Коростеня відбувся обласний семінар заступників директорів із навчально-виховної роботи. Серед запрошених були й фахівці Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Інтегратор місцевого центру Оксана Сергієнко виступила перед присутніми з лекцією на тему: «Доступ до БПД».

Неодноразово під час лекції інтегратор наголошувала про важливість співпраці з метою проведення спільних заходів, спрямованих на підвищення рівня проінформованості осіб щодо захисту своїх прав, зокрема права на безоплатну вторинну правову допомогу.

Також вернула увагу на ряд заходів,  які здійснюються задля інформування громадян: від індивідуальних консультацій та лекцій до виїздів у районні центри, а також у заклади, де перебувають інваліди, діти-сироти, переселенці тощо.

08.11.2016 - leksia K 2
Роз'яснила значення роботи бюро в системі БПД, їх роль для громадян та першочергові завдання: «Бюро надають безоплатну первинну правову допомогу (юридичні консультації); забезпечують доступом до безоплатної вторинної правової допомоги (прийом звернень від громадян); здійснюють активне правопросвітництво; забезпечують доступом до електронних сервісів Міністерства юстиції», – відмітила інтегратор Коростенського місцевого центру.

Нагадаємо вам адреси бюро правової допомоги.
byro Korosten


   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua