Правові потреби

   

Архів новин  

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 39 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Фахівці Регіонального центру розповіли учням ліцею при ЖДТУ про безоплатну правову допомогу та кібер-буллінг

Деталі

16.11.2016 - leksia 215 листопада заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталія Радушинська поінформувала про систему БПД та відкриття бюро правової допомоги учнів 8-го класу Житомирського міського ліцею при Житомирському державному технологічному університеті.

Особливу увагу заступник директора присвятила проблемі виявлення в дитячому середовищі ситуацій кібер-буллінгу. «Інтернет прийшов у життя наших дітей, ставши невід’ємною частиною найближчого оточення. Те, що для нас, покоління докомп’ютерного дитинства, виглядає інновацією, для сучасних дітей є звичною буденністю. Проблема полягає в тому, що в своїх природніх експериментах із засвоєння навколишнього середовища діти стикаються з небезпеками і у віртуальному просторі», – так розпочала лекцію заступник директора Регіонального центру.

Довідоково: кібер-буллінг – це жорстокі дії з метою дошкулити, нашкодити, принизити дитину, в яких використовуються інформаційно-комунікаційні засоби: мобільні телефони, електронна пошта, соціальні мережі тощо.

Щоб зрозуміти масштаб шкоди, яку може завдати кібер-буллінг, заступник директора навела дітям найвідоміші приклади кібер-буллінгу, його наслідки та шляхи боротьби з ним.

Також Наталія Радушинська розповіла ліцеїстам та викладачам про становлення та основні етапи розвитку системи безоплатної правової допомоги в Україні: відкриття регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, що забезпують доступ до такої допомоги усім затриманим та захист підозрюваних, обвинувачених у вчиненні кримінальних правопорушень; відкриття місцевих центрів та 19 бюро правової допомоги.


   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua