Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Фахівці Олевського бюро правової допомоги провели зустріч із ГО “ЖИТТЯ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” у м. Олевськ

Деталі

21.11.2016 Olevsk 1З метою полегшення доступу до безоплатної правової допомоги особам з обмеженими можливостями, 21 листопада 2016 року фахівці Олевського бюро правової допомоги Єгорова Інга та Завірський Максим провели інформаційно-просвітницьку зустріч в Олевській районній молодіжній громадській організації дітей-інвалідів, їх батьків, законних представників "Життя без обмежень".

Під час спілкування з батьками дітей-інвалідів керівник Олевського бюро Інга Єгорова розповсюдила інформацію про роботу Бюро, а також наголосила на тому, що інваліди, які отримують пенсію або допомогу, що призначається замість пенсії, у розмірі менше двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб, мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги, а також вручила інформаційні буклети безоплатної правової допомоги.

Також схожий захів відбувся в Пулинах: 19 листопада в приміщені ГО "Пулинський громадський та бізнес центр" працівники Пулинського бюро Олексій Невмержицький та Юрій Тичина, прийняли участь у спільному засіданні голови Пулинської селищної ради Гаврилюка О.С., голови Пулинської РДА Байди В.М., та інших представників місцевого самоврядування. Під час зустрічі обговорювались проблемні питання Пулинської громади та шляхи їх вирішення, в тому числі із можливістю використання системи безоплатної правової допомоги.

Цього ж дня працівники Пулинського бюро провели “вуличне інформування” серед місцевого населення Пулин.

21.11.2016 Pulyny 1 21.11.2016 Pulyny 2
21.11.2016 Pulyny 3

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua