Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 102 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

У Черняхівському бюро правової допомоги провели прийом громадян за участі заступника Міністра юстиції

Деталі

11.20.2016 - gromada konsult 410 листопада в рамках робочого візиту на Житомирщину заступник Міністра юстиції України Гія Гецадзе відвідав Черняхівське бюро правової допомоги, де разом із начальником Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександром Грабаром та директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександром Гербедою провели прийом громадян Черняхівського району.


Ще до початку прийому громадян начальник Черняхівського бюро правової допомоги Дарина Павлова розповіла заступнику Міністра юстиції Гії Гецадзе про функції бюро, можливість доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції.

11.20.2016 - gromada konsult 3

Так, до бюро за допомогою звернулися майже 150 громадян. «Це дуже важливий соціальний проект. І у таких невеличких містечках він навіть більше важливий, ніж у великих містах. Адже до відкриття бюро правової допомоги, громадянам, щоб отримати захист чи консультацію доводилося, їхати за десятки кілометрів. Це забирало багато часу та коштів. Тепер можливість захистити свої права можуть жителі усіх куточків країни», – наголосив заступник Міністра юстиції.

Під час особистого прийому громадяни змогли отримати кваліфіковану юридичну допомогу у вирішенні своїх проблем. Зокрема, громадян цікавили питання захисту інтересів у кримінальному провадженні, порушеному в іншій державі; офіційного працевлаштування учасників АТО з інвалідністю; складання позову до сільської ради стосовно викупу земельної ділянки під власним приміщенням та інші.

Як зауважив заступник Міністра юстиції, «кожне звернення від громадянин є дуже важливим. Люди прийшли до бюро за тим, щоб домогтися правди та справедливості».

11.20.2016 - gromada konsult 1
11.20.2016 - gromada konsult 7
11.20.2016 - gromada konsult 2
11.20.2016 - gromada konsult 6
   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua