Правові потреби

   

Архів новин  

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 76 гостей та відсутні користувачі

   

В м.Олевськ відбулась зустріч із ветеранами АТО

Деталі

28.11.2016 Olevsk 123 листопада, о 12.00 год., в приміщенні Олевської РДА відбулась зустріч ГО "Районна спілка учасників АТО", ГО "СУВІ АТО", юристів ГО "Всеукраїнська правозахисна організація "Юридична сотня", юристів та адвокатів Новоград-Волинського місцевого центру з надання БВПД.

“Інтегратор” Новоград-Волинського МЦ з надання БВПД Віталій Радзивіл та начальник “Олевського бюро правової допомоги” Інга Єгорова розповіли присутнім про діяльність місцевих центрів та бюро правової допомоги, успіхи адвокатів Безоплатної правової допомоги в сфері соціального та правового захисту ветеранів війни та членів їх сімей.

Заступник голови Відокремленого підрозділу Житомирської області ГО “Спілка учасників, ветеранів, інвалідів АТО та бойових дій” Масейков Руслан поділився досвідом роботи організації на території області першими досягнення і успіхами із членами Олевської громадської організації "Районна спілка учасників АТО". Окремо відмічено активну співпрацю з юристами Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, завдяки яким ГО “СУВІ АТО” вдалось досягнути значних успіхів в сфері захисту прав ветеранів.

Також під час заходу координар Юридичної сотні по Житомирській області Катерина Кармазіна, провела презентацію Пам'ятки для учасників АТО та розповіла про напрямки роботи по правовому захисту прав військовослужбовців та членів їх сімей ГО “Всеукраїнська правозахисна організація “Юридична сотня”, яка діє на території України з 2014 року.

Крім цього, протягом зустрічі надавались юридичні консультації із земельних питань, питань безкоштовного навчання та харчування дітей учасників АТО, санаторно-курортного лікування та роз'яснення Законодавства.

Представники ветеранських організацій домовились і про подальшу плідну співпрацю з юристами та адвокатами Новоград-Волиснького МЦ з надання БВПД та ГО “Всеукраїнська правозахисна організація "Юридична сотня"” в сфері захисту прав військовослужбовців та членів їх сімей.

28.11.2016 Olevsk 2 28.11.2016 Olevsk 3
28.11.2016 Olevsk 4

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua