Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 80 гостей та відсутні користувачі

   

Виїзне консультування у селі Кодня

Деталі

DSCF871730 листопада директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда спільно з в. о. начальника Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Іриною Волошиною та в.о. директора Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександром Ковалем провели виїзний прийом громадян в селі Кодня Житомирського району.

Детальніше...

Правова допомога: у Житомирі обговорили питання захисту прав дітей та жінок

Деталі

DSCF866929 листопада у Житомирі пройшов семінар для громадських організацій головна мета якого - захист прав жінок та дітей. Захід організували працівники Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Житомирській області. Участь у семінарі взяла начальник відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Олена Вовнюк.

Детальніше...

Засідання Житомирської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради: правова освіта населення та важливі рішення

Деталі

DSCN117529 листопада під головуванням першого заступника голови Житомирської обласної ради Сергія Крамаренка відбулося засідання Житомирської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення (далі – МКМР). У центрі уваги – правова освіта населення області, реалізація загальнонаціонального право просвітницького проекту «Я маю право!», та важливі рекомендації про необхідність розроблення та затвердження органами місцевого самоврядування програм надання безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

Правова підтримка для внутрішньо переміщених осіб

Деталі

Малин (2)Люди, що з початком проведення АТО, вимушено змінили місце проживання, потребують особливої уваги, як суспільства, так і держави. У цьому році внутрішньо переміщені особи отримали право на безоплатнувторинну правову допомогу (БВПД).

Детальніше...

Як приватизувати кімнату в гуртожитку?

Деталі

LogoЩодня до місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро у Житомирській області звертаються десятки людей, яким потрібні фахові юридичні консультації. Спеціалісти надають безкоштовні правові консультації кожному, хто цього потребує. З початку року в місцевих центрах та бюро проконсультували більше 16 тисяч громадян.

Детальніше...

Моніторинг роботи Бердичівського місцевого центру з надання БВПД

Деталі

DSCN111523 листопада моніторингова група у складі представників Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – начальник відділу моніторингу діяльності місцевих центрів Олена Герасименко, начальник відділу організації надання БВПД Олег Врублевський, начальник відділу забезпечення якості надання правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Тимур Кашапов, начальник відділу фінансів, контрактно-договірної роботи та бухгалтерського обліку Марина Куратова, начальник відділу комунікації та забезпечення доступу до публічної інформації Дар’я Гончарова, головний спеціаліст відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Наталя Ярошенко здійснили виїзний моніторинг роботи Бердичівського місцевого центру з надання БВПД та провели ряд заходів для налагодження співпраці.

Детальніше...

Правова допомога - кожному: виїзний прийом у селі Бежів

Деталі

DSCN097522 листопада директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда спільно з начальником Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександром Грабаром та начальником відділу «Черняхівське бюро правової допомоги» Дариною Павловою провели виїзний прийом громадян у селі Бежів Черняхівського району.

Детальніше...

 
   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua