Правові потреби

   

Архів новин  

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 55 гостей та відсутні користувачі

   

Правова допомога - кожному: виїзний прийом у селі Бежів

Деталі

DSCN097522 листопада директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда спільно з начальником Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександром Грабаром та начальником відділу «Черняхівське бюро правової допомоги» Дариною Павловою провели виїзний прийом громадян у селі Бежів Черняхівського району.

Завдяки роботі мобільних точок доступу, кожен громадянин може отримати фахову юридичну консультацію з різних питань за місцем проживання.
Під час прийому директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда розповів про систему безоплатної правової допомоги. Акцентував увагу на тому, що з 2017 року розширилось коло осіб, які мають право скористатись допомогою професійного адвоката, послуги якого оплачує держава.
Місцевих мешканців цікавили наступні питання: порядок безоплатної приватизації земельних ділянок громадянами, порядок набуття права власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, призначення пенсії за віком, розміри пенсії за вислугу років, зарахування до стажу роботи іноземним громадянам часу роботи за межами України та інші.
Кожен, хто прийшов, отримав фахову правову консультацію.

DSCN0972 DSCN0971

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області знаходиться за адресою: м. Житомир, Майдан Соборний, 1 тел.: (0412) 42-23-12

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua