Правові потреби

   

Архів новин  

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Робота на місцях: виїзні прийоми, консультації, правопросвітництво

Деталі

MZ4Щоденна робота місцевих центрів та бюро правової допомоги важлива та відповідальна. Виїзні прийоми, правопросвітницькі лекції, дні відкритих дверей, вуличне інформування фахівці центрів проводять регулярно, аби якомога більше людей могли отримати своєчасну та якісну правову допомогу, знати свої права та вміти ними скористатися у повсякденному житті.

Ось лише деякі з право просвітницьких заходів та консультувань громадян які відбулись останнім часом.

26 жовтня начальник Малинського бюро правової допомоги Олег Алєксєєв провів виїзний прийом та надав консультації внутрішньо переміщеним осібам у селі Слобідка Малинського району. Він відповів на питання, які цікавлять людей та детально розповів як скористатись правом на безоплатну правову допомогу. Олег Алєксєєв нагадав, що починаючи з 5 січня 2017 року розширенно коло осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу. Серед них і внутрішньо переміщені особи.

MZ2

26 жовтня начальник відділу взаємодії з суб’єктами надання первинної правової допомоги Коростенського місцевого центру з надання БВПД Оксана Сергієнко спільно з начальником Коростенського міськрайонного відділу ДВС Ігорем Солоним у селі Новаки Коростенського району провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань антирейдерського законодавства та захисту прав аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю.

MZ1

Оксана Сергієнко розповіла про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я маю право». Питань у тих, хто прийшов отримати юридичну консультацію було чимало. Людей цікавило, як можна збільшити виплату аліментів на дітей, якими пільгами користуються учасники бойових дій, як призначаються субсидії, порядок та строки прийняття спадщини, порядок приватизації земельної ділянки та ін.

Кожне питання розглянули та пояснили громадянам правовий механізм вирішення проблеми.

27 жовтня начальник Малинського бюро правової допомоги Олег Алєксєєв провів виїзне консультування для ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія закону «Про статус ветеранів війни», яке проводилось у приміщенні Малинського райвійськкомата. За юридичними консультаціями звертались переважно учасники АТО. Питання, які піднімались стосувалися соціального захисту, виділення земельних ділянок та порядку виплати одноразової грошової допомоги учасникам бойових дій.

MZ3

27 жовтня головний спеціаліст Народицького бюро правової допомоги Юлія Пінчук провела круглий стіл з відділом освіти Народицької селищної ради на тему «Соціальний захист дітей, розширення їх доступу до БПД». Під час заходу Юлія Пінчук розповіла про права дітей та можливість їх доступу до безоплатної правової допомоги. Начальник відділу освіти Наталія Бортник проаналізувала стан організації навчання, виховання та оздоровлення дітей.

MZ5

30 жовтня заступник начальника Чуднівського бюро правової допомоги Інна Циганок провела правопросвітницьку лекцію для працівників Чуднівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Чуднівської районної державної адміністрації.

MZ7

31 жовтня начальник Народицького бюро правової допомоги Ірина Завацька провела в Народицькій селищній раді семінар, присвячений соціальному захисту дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, розширення їх доступу до БПД. Під час заходу учасники семінару обговорили ряд питань, що стосуються сфери соціального захисту дітей, їх прав та обов’язків.

MZ6

Бердичівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Бердичів, вул. Чорновола, 9 тел.: (04143) 4-14-42

 • Андрушівське бюро правової допомоги - м. Андрушівка, пл. Т. Г. Шевченка, 1,
  тел.: (04136) 2-10-77
 • Любарське бюро правової допомоги - смт. Любар, вул. Незалежності, 39,
  тел.: (04147) 2-10-62
 • Попільнянське бюро правової допомоги - смт. Попільня, вул. Горького. 6А,
  тел.: (04137) 2-51-04
 • Романівське бюро правової допомоги - смт. Романів, вул. Лялевича, 2,
  тел.: (04146) 2-29-13
 • Ружинське бюро правової допомоги - смт. Ружин, вул. Бурди, 23,
  тел.: (04138) 3-11-70
 • Чуднівське бюро правової допомоги - м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 132,
  тел.: (04139) 2-12-93

Коростенський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Коростень, вул. Сосновського, 28-г, тел.: (04142) 5-09-45,49

 • Лугинське бюро правової допомоги - смт. Лугини, вул. Горького, 8Г/42,
  тел.:(04161) 9-14-20
 • Малинське бюро правової допомоги - м. Малин, вул. Лисенка, 19,
  тел.:(04133) 9-74-20
 • Народицьке бюро правової допомоги - смт. Народичі, вул. Визволителів, 80,
  тел.:(04140) 2-16-41
 • Овруцьке бюро правової допомоги - м. Овруч, Героїв Майдану, 1/21,
  тел.:(04148) 4-51-55
 • Хорошівське бюро правової допомоги - смт. Хорошів, вул. Незалежності, 4,
  тел.:(04145) 3-36-59
   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua