Правові потреби

   

Архів новин  

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 70 гостей та відсутні користувачі

   

Робота на результат: інформування та правові консультації

Деталі

2Фахівці центрів та бюро правової допомоги щоденно працюють над тим, аби якомога більше людей дізнавались про свої права, а ті хто цього потребує, отримали професійні юридичні консультації. Вони використовують будь-яку можливість аби проінформувати та надати консультації: правопросвітницькі лекції, виїзні прийоми, проведення семінарів та багато іншого.

Ось лише деякі з правопросвітницьких заходів та консультувань громадян які відбулись останнім часом.

Обізнаність молоді про свої права та обов’язки є важливим елементом у реалізації проекту ПРООН «Верховенство права та правосуддя для громад у постраждалих від конфлікту регіонах України». Фахівці центрів безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги активно співпрацюють в цьому напрямку з об’єднаними територіальними громадами.

6 листопада в.о. директора Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Коваль та інтегратор місцевого центру Вікторія Тогунова провели урок для учнів 9-х, 10-х та 11-х класів Тетерівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Житомирського району.

ФОТО 1 ФОТО 2

Олександр Коваль розповів про становлення та роботу системи безоплатної правової допомоги в Україні. Також учні дізнались про функції центрів безоплатної правової допомоги та пріоритетні завдання.

Лише теорією учнів не зацікавиш, тому значна частина уроку була присвячена практичним заняттям на яких школярі вчились захищати свої права та дізнавались, як поводити себе з правоохоронними органами.

7 листопада начальник Черняхівського бюро правової допомоги Дарина Павлова провела виїзний прийом громадян у с. Високе Черняхівського району. Мешканці сіл чекають таких заходів, адже це можливість отримати фахові правові консультації безкоштовно та не витрачаючи час та гроші на дорогу, аби дістатись районного центру. Громадяни зверталися з таких питань як порядок відмови від прийняття спадщини, набуття права власності на житловий будинок у порядку набувальної давності, прийняття спадщини за законом, ставки оподаткування відчуження житлового будинку шляхом купівлі-продажу та ін.

ФОТО 3 ФОТО 4

Крім того Дарина Павлова провела в’їзний прийом громадян та правопросвітницьку лекцію для учнів 9 класу Високівської гімназії Черняхівського району. Вона розповіла про систему безоплатної правової допомоги, , порядок звернення та отримання безоплатної правової допомоги, а також про всеукраїнський проект «Я маю право!».

8 листопада начальник відділу забезпечення якості надання правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Тимур Кашапов, начальник відділу представництва Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Яна Вельган та інтегратор Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Вікторія Тогунова взяли участь у роботі консультативного пункту у Житомирському військовому госпіталі. Фахівці надали усім бажаючим правові консультації, роз’яснення, а також роздали інформаційні буклети.

1

09 листопада начальник відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Олександр Невдовиченко провів семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції» для безробітніх осіб, які стоять на обліку у Бердичівському міському центрі зайнятості. Олександр Невдовиченко розповів як не потрапити до трудового рабства за кордоном. Присутнім продемонстрували форми контрактів які укладаються з іноземними роботодавцями відповідно до ЗУ «Про зовнішньоекономічну діяльність».

IMG 20171109 100000

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області знаходиться за адресою: м. Житомир, Майдан Соборний, 1 тел.: (0412) 42-23-12

Житомирський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Гагаріна, 47, тел.: (0412) 43-15-89

 • Брусилівське бюро правової допомоги - смт. Брусилів, вул. Лермонтова, 3,
  тел.:(04162) 3-00-95
 • Коростишівське бюро правової допомоги - м. Коростишів, Соборна площа, 18,
  тел.:(04130) 5-06-26
 • Радомишльське бюро правової допомоги - м. Радомишль, вул. 9 Січня, 2-а,
  тел.:(04132) 4-41-81
 • Черняхівське бюро правової допомоги - смт. Черняхів, вул. Шевченка, 4,
  тел.:(04134) 4-82-38

Бердичівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Бердичів, вул. Чорновола, 9 тел.: (04143) 4-14-42

 • Андрушівське бюро правової допомоги - м. Андрушівка, пл. Т. Г. Шевченка, 1,
  тел.: (04136) 2-10-77
 • Любарське бюро правової допомоги - смт. Любар, вул. Незалежності, 39,
  тел.: (04147) 2-10-62
 • Попільнянське бюро правової допомоги - смт. Попільня, вул. Горького. 6А,
  тел.: (04137) 2-51-04
 • Романівське бюро правової допомоги - смт. Романів, вул. Лялевича, 2,
  тел.: (04146) 2-29-13
 • Ружинське бюро правової допомоги - смт. Ружин, вул. Бурди, 23,
  тел.: (04138) 3-11-70
 • Чуднівське бюро правової допомоги - м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 132,
  тел.: (04139) 2-12-93
   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua