Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 75 гостей та відсутні користувачі

   

«Як подолати та викорінити прояви домашнього насильства в сім'ях житомирян?» (Відео)

Деталі

LogoЖитомирянку Ірину після 20 років подружнього життя жорстоко побив її чоловік. Вона лікувалася у лікарні. А переселенка зі Сходу України Надія поновила свій термін ще одного тримісячного перебування з двома дітьми у Житомирському обласному центрі соціально-психологічної допомоги. Жінки стали учасницями діючого в області проекту "Подолання домашнього насильства через інформування, взаємодію та ресурсність" у рамках програми "IREX".

Детальніше...

Про соціальний захист військовослужбовців – у черговому випуску телепрограми «Я МАЮ ПРАВО!»

Деталі

I have a rightМіністерство юстиції України презентувало новий випуск телепрограми «Я МАЮ ПРАВО!» про соціальний захист військовослужбовців. Випуск створений за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги.

Детальніше...

У Житомирі навчались розпізнавати та реагувати на дискримінацію

Деталі

DT1Що таке дискримінація? Які інструменти запобігання та протидії дискримінації існують? Яка є практика Європейського суду з прав людини у справах про дискримінацію? Це лише частина питань, які піднімались під час тренінгу «Розпізнавання та реагування на дискримінацію». Участь у дводенному навчанні 26-27 листопада взяли фахівчині центрів та бюро з надання безоплатної вторинної правової допомоги Житомирщини.

Детальніше...

Створено Всеукраїнську карту правових потреб

Деталі

27.11.2018 - kartaВідтепер всю важливу інформацію про систему безоплатної правової допомоги БПД зібрано та внесено на Всеукраїнську карту правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги. Фахівці Координаційного центру з надання правової допомоги сформували перелік ключових напрямів розвитку системи безоплатної правової допомоги.

«Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги орієнтована, насамперед, на клієнтів системи БПД. Вона буде цікавою також для тих, хто цікавиться правовою тематикою та можливостями захисту прав у своїй громаді», – зазначив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

Детальніше...

Система БПД працюватиме у звичайному режимі

Деталі

27.11.2018Координаційний центр з надання правової допомоги у зв’язку із введенням воєнного стану в 10-ти областях України наголошує, що режим роботи системи безоплатної правової допомоги не змінюється, із дотриманням правового режиму воєнного стану.

Усі територіальні відділення – регіональні та місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги, у тому числі бюро правової допомоги, продовжують працювати відповідно до свого звичайного графіка роботи. Відповідно до затверджених графіків здійснюється робота дистанційних і мобільних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги. 

Введення воєнного стану не призводить до обмежень прав суб'єктів на безоплатну правову допомогу, гарантованих Законом України «Про безоплатну правову допомогу». Безоплатна правова допомога надається у порядку та за наявності підстав, визначених чинним законом.

Воєнний стан: правові аспекти (Відео)

Деталі

LogoПарламент ввів воєнний стан у низці областей України. Напередодні прийняття рішення у прямому ефірі на каналі UA: Житомир у передачі «Тема дня» про правові аспекти введення воєнного стану розповів в. о. директора Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Коваль. Пропустили ефір? Передачу можна переглянути за посиланням.

Детальніше...

Обмежувальний припис для колишнього чоловіка: фахівець системи БПД Житомирщини захистила жінку та її дітей від кривдника

Деталі

MB1Все частіше постраждалі від домашнього насильства звертаються до суду аби захистити себе та дітей від домашнього тирана. Нещодавно до Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась Катерина Романій (ім’я та прізвище змінені з етичних міркувань, - прим. автора). Жінка хотіла через суд заборонити колишньому чоловіку наближатись до неї та дітей. Наказ для надання БВПД було видано головному спеціалісту відділу представництва Марії Бистрицькій.

Детальніше...

 
   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua