Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 111 гостей та відсутні користувачі

   

Директор КЦ закликав адвокатів БПД не мовчати про проблеми

Деталі

20.11.2018 - treningУкраїнська система надання безоплатних правових послуг є однією з кращих у світі. Передусім завдяки широкому колу отримувачів БПД та ранньому доступу до правової допомоги в разі затримання. Це відмітили учасники ІІІ Міжнародної конференції з доступу до правосуддя у системах кримінальної юстиції, що відбулася у Грузії.

Проте система надання БПД не є сталою, вона розвивається, удосконалюється.

«Щодо планів розвитку, то один найважливіших моментів – створення наглядової ради системи надання безоплатної правової допомоги, задля забезпечення її незалежності та сприяння стратегічному плануванню», – зазначив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

Які новації варто запровадити, які недоліки слід виправити – про це краще за все можуть розповісти надавачі та отримувачі послуг. Нині з системою БПД співпрацюють 6 тисяч адвокатів. Нещодавно оголошено XI конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, який проходитиме з 03 грудня 2018 року по 31 січня 2019 року.

«Головні цінності системи БПД – соціальна спрямованість, партнерство, прозорість. Неякісне надання послуг, зловживання, корупція є неприпустимими. Якщо адвокат стикається з неналежним ставленням, неправомірними вимогами від працівників системи, наприклад щодо розподілу справ або приймання звітності, він може повідомити про такі випадки, у тому числі й анонімно, на телефон довіри (044) 364 17 47, або на мою особисту пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , – говорить Олексій Бонюк.

Ці повідомлення перевіряє відділ запобігання корупції, який підпорядкований особисто директору Координаційного центру.

«Гарантую об’єктивний та неупереджений розгляд кожного звернення. Перевірку таких фактів братиму під особистий контроль. Зі свого боку докладу максимум зусиль, щоб забезпечити рівні та комфортні умови для адвокатів у системі БПД», – підкреслив Олексій Бонюк.

Окрім того, Координаційний центр проводить аудит діяльності регіональних центрів з надання БВПД. Висновки цих перевірок – цінна інформація, на підставі якої відбуватиметься вдосконалення системи БПД.

   

Повідомити про корупцію

   

Wikilegalaid

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   
   
   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua