Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 60 гостей та відсутні користувачі

   

«Як подолати та викорінити прояви домашнього насильства в сім'ях житомирян?» (Відео)

Деталі

LogoЖитомирянку Ірину після 20 років подружнього життя жорстоко побив її чоловік. Вона лікувалася у лікарні. А переселенка зі Сходу України Надія поновила свій термін ще одного тримісячного перебування з двома дітьми у Житомирському обласному центрі соціально-психологічної допомоги. Жінки стали учасницями діючого в області проекту "Подолання домашнього насильства через інформування, взаємодію та ресурсність" у рамках програми "IREX".


Підсумком першого етапу реалізації програми стало відкриття у обласній науковій книгозбірні виставки фотопортретів: "Відродження: жінки, які подолали домашнє насильство", яка експонуватиметься і у рамках проведення Міжнародної та Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства".
Участь в ефірі взяла заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД Наталія Радушинська. Вона розповіла про правовий захист постраждалих від домашнього насильства. Пропустили ефір? Можете переглянути передачу в записі.

   

Повідомити про корупцію

   

Wikilegalaid

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   
   
   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua