Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 126 гостей та відсутні користувачі

   

Об’єднати зусилля, щоб допомогти

Деталі

AD1Адресна допомога полегшує доступ громадян до правової допомоги. Розуміючи важливість забезпечення рівних можливостей для кожного розв’язувати свої життєві проблеми у правовий спосіб, фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області спільно з Головним територіальним управління юстиції у Житомирській області надають адресну правову допомогу.


У рамках проведення загальнонаціонального проекту «Я маю право», 25 січня перший заступник начальника Ірина Волошина спільно з фахівцями Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Яною Вельган та Вікторією Тогуновою провели консультування громадян в приміщенні Головного територіального управління юстиції.

AD2
Так, з проблемою отримання земельної ділянки звернувся учасник бойових дій з дружиною. Права чоловіка були порушені, йому неодноразово відмовляли в отриманні даної соціальної пільги. Тому фахівці роз’яснили йому порядок отримання безоплатної вторинної правової допомоги та прийняли потрібні документи одразу під час прийому.
Окрім цього, у сім’ї виникали проблеми з оздоровленням дітей з інвалідністю. Спеціалісти надали фахову правову консультацію з цього питання.
У той же день перший заступник начальника Ірина Волошина та начальник відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Олена Вовнюк надали адресну правову допомогу жінці з Житомира. Її цікавили питання стягнення аліментів за рішенням суду та оформлення спадщини. Жінці детально розповіли, як вирішити її питання у правовий спосіб.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області знаходиться за адресою: м. Житомир, Майдан Соборний, 1 тел.: (0412) 42-23-12

Житомирський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Гагаріна, 47, тел.: (0412) 43-15-89

 • Брусилівське бюро правової допомоги - смт. Брусилів, вул. Лермонтова, 3,
  тел.:(04162) 3-00-95
 • Коростишівське бюро правової допомоги - м. Коростишів, Соборна площа, 18,
  тел.:(04130) 5-06-26
 • Радомишльське бюро правової допомоги - м. Радомишль, вул. 9 Січня, 2-а,
  тел.:(04132) 4-41-81
 • Черняхівське бюро правової допомоги - смт. Черняхів, вул. Шевченка, 4,
  тел.:(04134) 4-82-38
   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   
   
   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua