Правові потреби

   

Архів новин  

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 76 гостей та відсутні користувачі

   

Об’єднати зусилля, щоб допомогти

Деталі

AD1Адресна допомога полегшує доступ громадян до правової допомоги. Розуміючи важливість забезпечення рівних можливостей для кожного розв’язувати свої життєві проблеми у правовий спосіб, фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області спільно з Головним територіальним управління юстиції у Житомирській області надають адресну правову допомогу.


У рамках проведення загальнонаціонального проекту «Я маю право», 25 січня перший заступник начальника Ірина Волошина спільно з фахівцями Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Яною Вельган та Вікторією Тогуновою провели консультування громадян в приміщенні Головного територіального управління юстиції.

AD2
Так, з проблемою отримання земельної ділянки звернувся учасник бойових дій з дружиною. Права чоловіка були порушені, йому неодноразово відмовляли в отриманні даної соціальної пільги. Тому фахівці роз’яснили йому порядок отримання безоплатної вторинної правової допомоги та прийняли потрібні документи одразу під час прийому.
Окрім цього, у сім’ї виникали проблеми з оздоровленням дітей з інвалідністю. Спеціалісти надали фахову правову консультацію з цього питання.
У той же день перший заступник начальника Ірина Волошина та начальник відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Олена Вовнюк надали адресну правову допомогу жінці з Житомира. Її цікавили питання стягнення аліментів за рішенням суду та оформлення спадщини. Жінці детально розповіли, як вирішити її питання у правовий спосіб.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області знаходиться за адресою: м. Житомир, Майдан Соборний, 1 тел.: (0412) 42-23-12

Житомирський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Гагаріна, 47, тел.: (0412) 43-15-89

 • Брусилівське бюро правової допомоги - смт. Брусилів, вул. Лермонтова, 3,
  тел.:(04162) 3-00-95
 • Коростишівське бюро правової допомоги - м. Коростишів, Соборна площа, 18,
  тел.:(04130) 5-06-26
 • Радомишльське бюро правової допомоги - м. Радомишль, вул. 9 Січня, 2-а,
  тел.:(04132) 4-41-81
 • Черняхівське бюро правової допомоги - смт. Черняхів, вул. Шевченка, 4,
  тел.:(04134) 4-82-38
   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua