Правові потреби

   

Архів новин  

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 66 гостей та відсутні користувачі

   

Робоча зустріч в Управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування

Деталі

Image0000330 жовтня 2015 року, начальником відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення та інформації Регіонального центру  надання безоплатної вторинної правової допомоги Оленою Герасименко була проведена робоча зустріч в Управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Житомирській області, з питань роз'яснення механізму надання безоплатної вторинної правової допомоги, та розповсюдженні інформаційних буклетів.

АДВОКАТСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ: облік, оподаткування, звітність

Деталі

advokatПропонуємо Вашій увазі статтю, яка була опублікована у журналі "Вісник. Право знати все про податки і збори" № 10 за березень 2015 р. Автори статті - Тетяна ФЕДЧЕНКО, начальник відділу адміністрування податків, зборів із самозайнятих осіб Управління адміністрування доходів і зборів з фізичних осіб Департаменту доходів і зборів з фізичних осіб Державної фіскальної служби України, та Наталія ФОКІНА, головний державний ревізор-інспектор.

Правові засади здійснення адвокатської діяльності в Україні визначено Законом № 5076, а порядок оподаткування доходів для фізичних осіб, які провадять незалежну професійну діяльність як адвокати, — Податковим кодексом.

З метою належного оподаткування доходів, отриманих від здійснення адвокатської діяльності, розглянемо порядок ведення обліку та подання звітності, а також критерії обґрунтування витрат, що зменшують дохід, для визначення об'єкта оподаткування.

Детальніше...

Вуличне інформування населення м.Бердичева щодо системи БВПД

Деталі

Image0000128 жовтня 2015 року працівниками Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги на вулицях міста та в місцях широкого скупчення громадськості проведено «вуличне» інформування населення, щодо гарантій від держави щодо забезпечення первинної та вторинної допомоги громадянам та роботи Центрів із надання безоплатної вторинної правової допомоги, в результаті чого громадянам роз’яснено, куди вони можуть звертатись за відповідною допомогою та розповсюджено інформаційні буклети та пам’ятки. Громадянам, які проявили свою зацікавленість даною інформацією, було роз’яснено: що таке безоплатна вторинна допомога; хто має право на отримання такої правової допомоги та куди звертатися за отримання цієї допомоги; які правові послуги можна отримати в центрі надання правової допомоги; у яких випадках може бути відмовлено у наданні безоплатної вторинної правової допомоги і що необхідно для звернення до Центру надання правової допомоги.

Фото з заходу можна переглянути тут

Проект «Доступна та якісна правова допомога в Україні»

Деталі

28.10.2015 legalaid program 128 жовтня 2015 року, з метою поширення інформації про Проект «Доступна та якісна правова допомога в Україні» , який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади, спільно з Програмною ініціативою «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження», Новоград-Волинським місцевим центром з надання БВПД було проведено засідання з правозахисними організаціями міста та району. В засіданні прийняли участь ГО “Право на справедливе життя”, “Новоград-Волинська міська асоціація інвалідів”, молодіжний оздоровчий клуб для осіб з обмеженими фізичними можливостями “Фенікс”, Благодійний фонд “Нехай твоє серце б'ється” та ГО “Спілка учасників, ветеранів АТО та бойових дій” Відокремлений підрозділ Житомирської області.

Детальніше...

Розшукуються фахівці з комунікації! – оголошення про конкурс

Деталі

Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує конкурс для залучення фахівців, які зацікавлені у роботі у сфері комунікації у регіональних центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – регіональні центри). Назва посади – «заступник начальника відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та інформації».

У регіональні центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги (бюджетні установи у сфері управління Міністерства юстиції України) в обласних центрах (окрім міста Чернігова) та м. Київ розшукуються фахівці з комунікації!

Мета посади: здійснення інформаційного супроводження діяльності та впровадження комунікативної стратегії системи безоплатної правової допомоги на території відповідного регіону, забезпечення співпраці із засобами масової інформації та іншими зацікавленими сторонами, у тому числі:

Детальніше...

Вуличне інформування щодо отримання БВПД серед жителів м. Коростень

Деталі

1З 27 жовтня по 28 жовтня 2015 року працівниками Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено захід по вуличному інформуванню щодо отримання безоплатної вторинної правової допомоги серед пересічних громадян. Під час Інформування було розповсюджено матеріали у вигляді: пам'яток та буклетів.

Фото з заходу можна переглянути тут

«Мобільний соціальний офіс» у м. Бердичеві

Деталі

27.10.2015 mobile office BerduchivЗ 27 жовтня 2015 року за адресою: м. Бердичів, вул. Войкова 22 здійснює свою роботу «мобільний соціальний офіс» в діяльності якого взяли участь представники Бердичівського МЦ БВПД Д.Ю. Красовський – директор та головний спеціаліст відділу з організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами - О.О. Мельник. До основних функцій мобільного офісу входить інформування на­селення з питань діючого законодавства та заходів соціального захисту; здійснення консультаційно-роз'яснювальної робо­ти з питань реабілітації та зайнятості осіб з інвалідністю. Також учасники офісу приймають зая­ви й відповідні докумен­ти від громадян, які потребують вторинної правової допомоги, а саме реалізацію права на забезпечення адвоката для представництва громадянина в суді та інших органах державної влади. Відвідувачі мобільного соціального офісу можуть отримати допомогу в оформленні тієї чи іншої заяви.

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Інформаційні плакати БВПД на сітілайтах у м. Новоград-Волинський
  2. Підписано меморандум між Коростенським МЦ та Коростенським регіональним громадським об'єднанням захисту конституційний прав і свобод громадян України "Правозахист"
  3. Подяка директору Новоград-Волинського місцевого центру
  4. Підписано меморандум між Коростенським МЦ та управлінням праці та соціального захисту населення виконкому Коростенської міської ради, а також з управлінням праці та соціального захисту населення Лугинської РДА
  5. Зустріч директора Житомирського МЦ Кулик Тетяни Борисівни з головою Житомирської обласної молодіжної громадської організації "Паритет" Тарасенко Наталією Леонідівною
  6. Семінар для внутрішньо переміщених осіб, які перебувають на обліку в Коростенському міському центрі зайнятості
  7. Робоча зустріч з Коростенською міською громадською організацією "Союз ветеранів ліквідації Чорнобильскої катастрофи"
  8. Інформаційні матеріали БВПД в транспортних засобах м. Житомира
  9. Виїзний прийом громадян працівниками Житомирського МЦ у приміщенні Радомишльської районної державної адміністрації
  10. Вуличне інформування щодо системи БВПД
   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua