Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 153 гостей та відсутні користувачі

   

Перекваліфікація

Деталі

NagornaПідзахисний адвоката Нагорної Наталії Іванівни, яка здійснювала захист у кримінальному провадженні №12014060310000278 за дорученням №006-0000923  від 26 вересня 2014 року, обвинувачувався у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.15, ч. 1 ст. 115 КК України (замах на умисне вбивство) – особливо тяжкий злочин, покарання за який передбачено у виді позбавлення волі на строк від 7 до 15 років та ч.1 ст.309 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, пере­везення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту — караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк).

У результаті правильно обраної тактики захисту, 19 серпня 2015 року суд першої інстанції вирішив, що обвинувачення не знайшло свого підтвердження  та дії обвинуваченого необхідно кваліфікувати як нанесення тяжких тілесних ушкоджень. В результаті вироком Червоноармійського районного суду дії обвинуваченого кваліфіковані за ч.1 ст. 121 КК (умисне тяжке тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння, чи таке, що спричинило втрату будь-якого органа або його функцій, психічну хворобу або інший розлад здо­ров'я, поєднаний зі стійкою втратою працездатності не менш як на одну тре­тину, або переривання вагітності чи непоправне знівечення обличчя, — карається позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років) та ч.1 ст.309 КК України. У відповідності до ст.70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суровим визначено підзахисному остаточне покарання у виді п’яти років позбавлення волі.

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua