Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 85 гостей та відсутні користувачі

   

Виїзний прийом засуджених в Бердичівській виправній колонії № 70

Деталі

Image0000123 жовтня 2015 року фахівцями Бердичівського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги директором Д.Ю. Красовським та заступником начальника відділу попередньої роботи з клієнтами А.А. Архіповим проведено виїзний прийом засуджених в Бердичівській виправній колонії № 70.

Головна мета проведення прийому – надання допомоги в вирішенні проблем засуджених з цивільного та адміністративного права. Даний захід спрямований на виявлення та усунення окремих причин, які призводять до порушення права засудженого до доступу до безоплатної первинної та вторинної правової допомоги, підвищення рівня знань засуджених про свої права. При спілкуванні з засудженими було з’ясовано основні проблемні питання, які виникають у засуджених та надано вичерпні відповіді на поставлені питання. Під час проведення виїзного прийому за юридичною консультацією звернулись засуджені, з наступних питань: щодо відновлення виплати пенсій засудженим, щодо сімейних питань, щодо відновлення трудової книжки тощо. Прийом відбувся з 10:00 до 12:00 години за адресою: м. Бердичів, вул. Нізгурецька, 1, Бердичівська виправна колонія № 70.

Фото з заходу можна переглянути тут

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua