Правові потреби

   

Архів новин  

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 46 гостей та відсутні користувачі

   

«Мобільний соціальний офіс» у м. Бердичеві

Деталі

27.10.2015 mobile office BerduchivЗ 27 жовтня 2015 року за адресою: м. Бердичів, вул. Войкова 22 здійснює свою роботу «мобільний соціальний офіс» в діяльності якого взяли участь представники Бердичівського МЦ БВПД Д.Ю. Красовський – директор та головний спеціаліст відділу з організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами - О.О. Мельник. До основних функцій мобільного офісу входить інформування на­селення з питань діючого законодавства та заходів соціального захисту; здійснення консультаційно-роз'яснювальної робо­ти з питань реабілітації та зайнятості осіб з інвалідністю. Також учасники офісу приймають зая­ви й відповідні докумен­ти від громадян, які потребують вторинної правової допомоги, а саме реалізацію права на забезпечення адвоката для представництва громадянина в суді та інших органах державної влади. Відвідувачі мобільного соціального офісу можуть отримати допомогу в оформленні тієї чи іншої заяви.

Графік виїзду мобільного соціального офісу та перелік фахівців, які бра­тимуть участь у його роботі, формується на підставі аналізу звернень грома­дян за попередній місяць чи квартал й у відповідності до заявок, що надійшли від жителів міста. Проведення даного заходу є досить ефективним та має велику популярність серед населення.

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua