Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 139 гостей та відсутні користувачі

   

Виїзний прийом громадян працівниками Житомирського МЦ у приміщенні Радомишльської районної державної адміністрації

Деталі

03.10.2015 Radomyshl meeting6 жовтня 2015 року в приміщенні Радомишльської районної державної адміністрації відбувся виїзний прийом громадян працівниками Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Прийом здійснювали директор центру Кулик Тетяна Борисівна, головний спеціаліст відділу попередньої роботи з клієнтами Вельган Яна Сергіївна та головний спеціаліст відділу взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Тогунова Вікторія Анатоліївна.

Завдяки завчасному інформуванню населення про виїзний прийом в громадсько-політичній газеті Радомишльщини "Зоря Полісся" громадяни приходили підготовленими, що дало змогу сформувати три повні комплекти документів.

В ході проведення виїзного прийому громадян в приміщенні Радомишльської районної державної адміністрації директор Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Кулик Тетяна Борисівна провела зустріч з заступником голови Радомишльської районної державної адміністрації Ковальчук Світланою Василівною. Під час розмови були обговорені специфіка роботи центру, напрями співпраці та організація спільних заходів. Також були залишені інформаційні матеріали для розповсюдження у структурних підрозділах райдержадміністрації та розміщення на інформаційних стендах.

03.10.2015 Radomyshl meeting 2

03.10.2015 Radomyshl meeting 3

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua