Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 65 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

«День відкритих дверей» в Овруцькому та Брусилівському бюро правової допомоги

Деталі

24.10.2016 - DVD Ovruch 1Аби якнайкраще сповістити школярів про можливість отримати безоплатну правову допомогу, фахівці Овруцького бюро провели «День відкритих дверей» для учнів 10 та 11 класів Овруцької загальноосвітньої школи № 3. Захід проведений спільно з фахівцем із профорієнтації Овруцького районного центру зайнятості Тетяною Коркушко, яка взяла вступне слово та розповіла про професію юриста.

Головний спеціаліст Овруцького бюро правової допомоги Марина Ковальчук  під час  заходу ознайомила учнів із основними завданнями та функціями бюро правової допомоги, поняттями первинної та вторинної правової допомоги.

Начальник відділу Ольга Гаращук розповіла про види відповідальності та вік, коли неповнолітні притягуються до адміністративної та кримінальної відповідальності.

24.10.2016 - DVD Ovruch 2 24.10.2016 - DVD Ovruch 4
Учням роздали спеціально розроблені буклети на тему: «Правопорушення, які люди вчиняють щодня». Фахівці бюро ознайомили учнів із сервісами Міністерства юстиції України та надали місця для самостійного користування реєстрами.
24.10.2016 - DVD Ovruch 3
Подібний «День відкритих дверей» провели у Брусилівському бюро правової допомоги для старшокласників Брусилівського району та вчителів правознавства. Присутніх ознайомили з етапами становлення системи БПД, принципами функціонування системи та безпосередньо з роботою бюро.
24.10.2016 - DVD Brusiliv

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua