Правові потреби

   

Архів новин  

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 28 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Фахівці Бердичівського місцевого центру з надання БВПД ознайомилися з судженнями учнів про право та роз`яснювали аспекти отримання безоплатної правової допомоги

Деталі

10.10.2016 - lybarske (2)У рамках проведення тижня правових знань, приуроченого до 15-ї річниці прийняття Національної програми правової освіти населення, фахівці Бердичівського місцевого центру з надання БВПД провели ряд лекцій для школярів та студентів районів. Під час лекцій вдалося, його місце й роль в особистому та громадському житті, та про їхні вчинки в певних правових ситуаціях.


З метою запобігання негативним проявам серед неповнолітніх, запобігання правопорушень і бездоглядності серед дітей, також обговорювали теми кримінальної та адміністративної відповідальності, причини вчинення злочинів та види покарань, що застосовуються до неповнолітніх. Особлива увага приділялася органам та службам, які займаються юридично-правовою діяльністю та принципам, якими керується юрист у своїй діяльності.

4 жовтня фахівці Ружинського бюро правової допомоги провели правороз'яснювальну лекцію для старшокласників Зарічанської ЗОШ І-ІІ ступенів на тему: «Я і мої права».

10.10.2016 - ruginske
6 жовтня начальник Романівського бюро правової допомоги Світлана Крижанівська та заступник начальника Жанна Пасенко провели урок-зустріч із учнями 8-10 класів в Романівському ліцеї спільно з начальником Романівського сектору КВІ УДсУ у Житомирській області Оленою Зелінською.
10.10.2016 - romanivske
6 жовтня на базі Любарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 начальник «Любарського бюро правової допомоги» Олена Зубко та фахівцем з питань соціальної роботи із суб’єктами пробації Любарського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції Тамара Здебська провели виховний захід на тему: «Знати право, служити праву, захищати право» приурочений до Дня юриста України.
10.10.2016 - lybarske
7 жовтня Бердичівський коледж економіки, промисловості та права святкував  День коледжу. Ветерани педагогічної справи, випускники різних років, представники влади, а також всі ті, хто сьогодні представляє коледж, зібралися разом, аби привітати заклад із Днем народження. До важливого дня в житті коледжу долучилися й фахівці Бердичівського місцевого центру з надання БВПД – Олександр Невдовиченко та Андрій Архіпов, які провели роз'яснювальну роботу серед присутніх та розповіли про безоплатну правову допомогу.

7 жовтня фахівці Чуднівського бюро правової допомоги провели лекцію для школярів Тютюнницької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Під час зустрічі присутнім роз'яснили основні норми адміністративної та кримінальної відповідальності та аспекти отримання безоплатної правової допомоги.
10.10.2016 - chudnivske (2) 10.10.2016 - chudnivske
Попільнянське бюро правової допомоги також 7 жовтня провело лекцію для школярів 9-10 класів Попільнянської гімназії на тему: «Професія юрист. Крадіжка як форма суспільно-небезпечної поведінки неповнолітніх. Відповідальність неповнолітніх за вчинення крадіжки».
10.10.2016 - popilnanske
7 жовтня фахівці Андрушівського бюро правової допомоги провели для читачів Андрушівської районної бібліотеки урок правових знань на тему: «Громадянство України. Підстави набуття та припинення».
10.10.2016 - andruchivske

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua