Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 60 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Фахівці Бердичівського місцевого центру з надання БВПД ознайомилися з судженнями учнів про право та роз`яснювали аспекти отримання безоплатної правової допомоги

Деталі

10.10.2016 - lybarske (2)У рамках проведення тижня правових знань, приуроченого до 15-ї річниці прийняття Національної програми правової освіти населення, фахівці Бердичівського місцевого центру з надання БВПД провели ряд лекцій для школярів та студентів районів. Під час лекцій вдалося, його місце й роль в особистому та громадському житті, та про їхні вчинки в певних правових ситуаціях.


З метою запобігання негативним проявам серед неповнолітніх, запобігання правопорушень і бездоглядності серед дітей, також обговорювали теми кримінальної та адміністративної відповідальності, причини вчинення злочинів та види покарань, що застосовуються до неповнолітніх. Особлива увага приділялася органам та службам, які займаються юридично-правовою діяльністю та принципам, якими керується юрист у своїй діяльності.

4 жовтня фахівці Ружинського бюро правової допомоги провели правороз'яснювальну лекцію для старшокласників Зарічанської ЗОШ І-ІІ ступенів на тему: «Я і мої права».

10.10.2016 - ruginske
6 жовтня начальник Романівського бюро правової допомоги Світлана Крижанівська та заступник начальника Жанна Пасенко провели урок-зустріч із учнями 8-10 класів в Романівському ліцеї спільно з начальником Романівського сектору КВІ УДсУ у Житомирській області Оленою Зелінською.
10.10.2016 - romanivske
6 жовтня на базі Любарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 начальник «Любарського бюро правової допомоги» Олена Зубко та фахівцем з питань соціальної роботи із суб’єктами пробації Любарського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції Тамара Здебська провели виховний захід на тему: «Знати право, служити праву, захищати право» приурочений до Дня юриста України.
10.10.2016 - lybarske
7 жовтня Бердичівський коледж економіки, промисловості та права святкував  День коледжу. Ветерани педагогічної справи, випускники різних років, представники влади, а також всі ті, хто сьогодні представляє коледж, зібралися разом, аби привітати заклад із Днем народження. До важливого дня в житті коледжу долучилися й фахівці Бердичівського місцевого центру з надання БВПД – Олександр Невдовиченко та Андрій Архіпов, які провели роз'яснювальну роботу серед присутніх та розповіли про безоплатну правову допомогу.

7 жовтня фахівці Чуднівського бюро правової допомоги провели лекцію для школярів Тютюнницької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Під час зустрічі присутнім роз'яснили основні норми адміністративної та кримінальної відповідальності та аспекти отримання безоплатної правової допомоги.
10.10.2016 - chudnivske (2) 10.10.2016 - chudnivske
Попільнянське бюро правової допомоги також 7 жовтня провело лекцію для школярів 9-10 класів Попільнянської гімназії на тему: «Професія юрист. Крадіжка як форма суспільно-небезпечної поведінки неповнолітніх. Відповідальність неповнолітніх за вчинення крадіжки».
10.10.2016 - popilnanske
7 жовтня фахівці Андрушівського бюро правової допомоги провели для читачів Андрушівської районної бібліотеки урок правових знань на тему: «Громадянство України. Підстави набуття та припинення».
10.10.2016 - andruchivske

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua