Правові потреби

   

Архів новин  

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 57 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Фахівці Любарського та Олевського бюро правової допомоги консультують на дому

Деталі

24.10.2016 - olevskВам потрібна юридична консультація, але Ви не можете самостійно дістатися до центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги? Телефонуйте в бюро правової допомоги та отримайте юридичну консультацію прямо у себе вдома. Олевське бюро правової допомоги знаходиться за адресою м. Олевськ, вул. Володимирська, 5, тел.: (04135) 2-40-37. Любарське бюро знаходиться за адресою смт. Любар, вул. Миру, 20, тел.: (04147) 2-10-62.

Працівники Олевського бюро правової допомоги протягом місяця неодноразово виїжджали за місцем проживання до людей похилого віку, які через стан здоров'я не можуть самостійно пересуватись, для надання роз'яснень з приводу оформлення субсидії та отримання матеріальної допомоги.

Начальник Любарського бюро правової допомоги надала адресну правову допомогу одинокій пенсіонерці смт. Любар, яка не може самостійно відвідати бюро у зв'язку зі станом здоров'я.

Жінку проконсультували стосовно оформлення земельного паю та надали інформаційно-роз'яснювальний матеріал у вигляді пам'яток і буклетів про правові послуги, які можна отримати в Бердичівському місцевому центрі з надання БВПД.

24.10.2016 - lubar
«Приділеною увагою та простотою спілкування ми розчулили стареньку, в її серці зародилась надія на позитивне вирішення проблемного питання. Такі моменти роблять нашу роботу вкрай важливою для громадян», – зауважила начальник Любарського бюро правової допомоги Олена Зубко.

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua