Правові потреби

   

Архів новин  

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 97 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Працівники бюро правової допомоги надавали безоплатну правову допомогу військовослужбовцям Андрушівського та Любарського районів

Деталі

20.10.2016 - dopomoha ATOВідтепер, учасникам бойових дій  ще простіше отримати вичерпні відповіді на типові питання стосовно прав, статусу та пільг військовослужбовців. Якщо учасник бойових дій або член родини військовослужбовця потребує юридичної консультації, то він може звернутись за допомогою до фахівців бюро правової допомоги, що успішно працюють у кожному районі.


З метою проконсультувати військовослужбовців головний спеціаліст Андрушівського бюро правової допомоги Катерина Кривошей спільно з членами ГО «Андрушівська спілка ветеранів війни та учасників АТО» взяла участь у військових зборах резервістів. Бійців АТО найбільше цікавило вирішення кола питань, які виникають до та після їх мобілізації, а саме: отримання статусу учасника бойових дій; пільги військовослужбовців та отримання лікарських засобів та безоплатній основі.

Юристи бюро мають змогу надати консультації та допомогу в оформленні документів на отриманні компенсацій, пільг, які встановлені чинним законодавством, а також щодо інших нагальних питань стосовно виконання службових обов’язків військовослужбовців. Учасники АТО за необхідності можуть скористатися послугами адвокатів, що співпрацюють з місцевим центром та здійснюють представництво інтересів учасників АТО в органах влади всіх рівнів та у судах. Жодна з озвучених проблем не залишилась поза увагою.

Активно співпрацюють з громадськими об'єднаннями й фахівці Любарського бюро правової допомоги. Начальник бюро Олена Зубко взяли участь у зборах ГО «Спілка ветеранів афганістану Любарського району» та надала консультації щодо трудових питань, соціального захисту, медичного обслуговування тощо.

«Бюро правової допомоги вже близько двох місяців надають правову допомогу учасникам АТО та їх родинам. А також за потреби виїжджають на місця дислокації військових для надання консультацій у військкоматі, – зауважила начальник Любарського бюро правової допомоги Олена Зубко. – До цих пір ми стикаємося з фактами, коли гарантовані державою соціальні пільги не надаються. Наприклад, маємо багато звернень про те, що відсутня процедура безкоштовного лікування військових та учасників бойових дій. В результаті люди лишаються зі своїми проблемами сам на сам».

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua