Правові потреби

   

Архів новин  

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 64 гостей та відсутні користувачі

   

Між Регіональним центром з надання БВПД та ГУ Національної поліції у Житомирські області підписано Меморандум про співпрацю

Деталі

mem104 жовтня між Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирські області та Управлінням Національної поліції підписано Меморандум про співпрацю.

Документ підписали директор Регіонального центру з надання БВПД у Житомирські області Олександр Гербеда та начальник ГУ Національної поліції в Житомирській області В`ячеслав Печененко.

Зазначений меморандум має на меті консолідацію зусиль Сторін, спрямованих на співпрацю в частині попередження, виявлення та недопущення випадків катувань та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують людську гідність, видів поводження, порушень права на захист, права на безоплатну вторинну правову допомогу та гарантій адвокатської діяльності.

Серед головних напрямків співпраці - виявлення, запобігання та недопущення випадків затримання осіб без належного оформлення їх статусу та налагодження обміну відповідною інформацією між Сторонами. Крім того важливим аспектом взаємодією стане поширення інформації про право на безоплатну вторинну правову допомогу серед осіб, які відповідно до положень кримінального процесуального законодавства вважаються затриманими, є підозрюваними, обвинуваченими, а також до яких застосовано адміністративне затримання чи арешт або стосовно яких обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

mem3
mem4

 

 

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua