Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 104 гостей та відсутні користувачі

   

Насильство в сім’ї: у Житомирі шукали шляхи його попередження

Деталі

Nas225 жовтня у Житомирі пройшов семінар для спеціалістів міських, районних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо здійснення соціальної роботи з попередження насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми. На цьому заході була присутня і заступник директора Регіонального центру з надання БВПД у Житомирські області Наталія Радушинська.

Подолання явища насильства в сім’ї вимагає об’єднання зусиль правоохоронних органів, владних структур як на державному, так і на місцевому рівні, соціальних служб, освітніх установ. Організували захід фахівці Житомирського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. На семінар вони запросили працівників, які здійснюють реалізацію державної політики щодо попередження насильства в сім’ї.

Пі час виступу заступник директора Регіонального центру з надання БВПД у Житомирські області Наталія Радушинська розповіла про надання правової допомоги неповнолітнім, які постраждали від насильства в сім’ї та жорстокого поводження.

Учасники семінару обговорили законодавчу базу, та індикатори, які допомагають визначити чи мало місце насильство. Також вони дійшли висновку, що усі заходи із попередження сімейного насильства будуть максимально ефективними за умови широкого доступу до інформації із питання профілактики насильства в сім’ї, а також плідного співробітництва громадських організацій та органів влади й місцевого самоврядування.

Nas1

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області знаходиться за адресою: м. Житомир, Майдан Соборний, 1 тел.: (0412) 42-23-12

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua