Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 107 гостей та відсутні користувачі

   

Працівники Регіонального центру з надання БВПД у Житомирській області взяли участь в урочистостях з нагоди 20-річчя факультету «Екології і права» ЖНАЕУ

Деталі

Logo12 жовтня Житомирський національний агроекологічний університет відзначив 20-річчя з дня заснування факультету «Екології і права». В урочистостях взяли участь: директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда, начальник Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександр Грабар, заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Ірина Волошина, начальник відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олена Вовнюк.

Позаду 20 років клопіткої праці, не одне покоління наполегливих науковців, талановитих педагогів, мудрих наставників, креативних студентів, чимало підкорених вершин, здоланих труднощів, незабутніх та яскравих моментів.

Після урочистостей, які пройшли у приміщенні актового залу університету, начальник відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олена Вовнюк провела зустріч з викладачами кафедри «Правознавстов» ЖНАЕУ та заступником голови правління ГО «Вільні духом» Юлією Пастух і обговорили подальшу співпрацю.

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua