Правові потреби

   

Архів новин  

Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 89 гостей та відсутні користувачі

   

Тиждень правових знань: студентам і школярам розповіли про їхні права

Деталі

kib7Минулого тижня з 2 по 6 жовтня, під час тижня правових знань, представники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області провели ряд зустрічей із житомирськими студентами та школярами старших класів.

Молоді розповіли про інформаційний захист у соцмережах. Окремо акцентували увагу на роботі регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

2 жовтня на день відкритих дверей до Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області завітали старшокласники житомирської міської гімназії №3. За словами начальника відділу організаційної роботи юридичного забезпечення діяльності та персоналу регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олена Вовнюк, головна мета таких зустрічей поспілкуватися з учнями, наочно показати як працює центр, відповісти на всі запитання, які їх цікавлять, максимально вичерпно і доступно розповісти їм про їхні права.

3G13G3

5 жовтня заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталія Радушинська прочитала лекцію для студентів Житомирського торговельно-економічний коледжу Київського національного торговельно-економічного університету присвячену правовим аспектам кібербулінгу.

kib4

- Питання інформаційного права зараз особливо актуальні. Варто зважати на те, що інформаційні технології розвиваються з такою швидкістю, що на законодавчому рівні не встигають врегульовувати ці всі процеси. А саме діти, підлітки більшість свого вільного часу проводять у соціальних мережах та можуть стати жертвами кібербулінгу. Зазвичай вони не знають, як правильно поводитися в соціальних мережах, щоб не нашкодити собі; де межа між дозволеним і забороненим. Тому наша мета ознайомити їх з правовими нормами, розповісти про звичайні правила безпеки в соцмережах, як захистити свою приватність, - наголосила Наталія Радушинська.

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua