Правові потреби

   

Архів новин  

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 64 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Право засуджених на правову допомогу обговорювали у Райківській випраній колонії управління ДПтС України у Житомирській області (№ 73)

Деталі

04.08.2016 - kolonia 3З метою забезпечення доступу засуджених до безоплатної правової допомоги 4 серпня фахівці Бердичівського місцевого центру з надання БВПД – начальник відділу правоосвітництва та взаємодії з суб’єктами надання первинної правової допомоги Ольга Сікорська та головний спеціаліст відділу правової інформації та консультації Юрій Антонюк – завітали до Райківської виправної колонії управління ДПтС України у Житомирській області (№ 73).

Відповідно до Європейських пенітенціарних правил засуджені мають право на отримання правової допомоги. «Ця категорія громадян потребує консультацій, має знати свої права та обов’язки під час ізоляції від суспільства, – зазначив заступник начальника колонії із соціально-виховної та психологічної роботи, капітан внутрішньої служби Олександр Котлярський. – Засуджені мають право користуватися послугами юриста, як за свій рахунок, так і через систему безоплатної правової допомоги.  Правоосвітня робота є одним із основних аспектів та напрямків діяльності колонії».
Представники місцевого центру для початку провели правоосвітню лекцію для засуджених виправної колонії на тему: «Надання правової допомоги. Права та обов’язки засуджених».

04.08.2016 - kolonia 4

«Правова допомога засудженим, на нашу думку, вкрай необхідна. Адже вона сприяє формуванню у засуджених правової культури, виробленню вміння користуватися правовим інструментарієм у практичній діяльності, забезпечить їм правову захищеність після звільнення», – констатувала інтегратор Ольга Сікорська.
Під час заходу правники акцентували увагу на основних положеннях міжнародних стандартів прав засуджених та ув’язнених (Європейські пенітенціарні правила та Мінімальні стандартні правила поводження з в’язнями), нормативно-правових актах України, що регламентують порядок відбування кримінальних покарань, статус засуджених та осіб, які утримуються під вартою.
Після лекції провели прийом засуджених із особистих питань, зокрема: порядок відновлення втрачених документів; підготовка та подання заяв до Європейського суду з прав людини; відкриття спадщини; порядок та умови оформлення розлучення та сплати аліментів.

04.08.2016 - kolonia 2 04.08.2016 - kolonia 1

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua