Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 64 гостей та відсутні користувачі

   

Правопросвітництво в рамках проекту «Я маю право!»

Деталі

PR2Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирські області систематично та безперервно займається інформуванням громадян про гарантовані їм Конституцією та законами України права. Широка інформаційно-роз’яснювальна кампанія з актуальних правових питань лише посилилась у 2018 році, який оголошено роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!».


29 січня правопросвітницьку лекцію для старшокласників житомирської загальноосвітньої школи №14 прочитала начальник відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Регіонального центру з надання БВПД у Житомирській області Олена Вовнюк.

PR1
Вона детально розповіла про систему безоплатної правової допомоги. Акцентувала увагу на тому, що у 2018 році, розширено категорію дітей як суб’єктів права на БВПД. Отримати її відтепер можуть не лише діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, діти, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, а усі діти. Олена Вовнюк окремо зупинилась право просвітницькому проекті «Я маю право». Законодавство постійно змінюється, а тому громадянам досить складно орієнтуватися в їх змінах. Саме цей проект сприяє інформуванню громадян про гарантовані їм Конституцією та законами України права.

PR3
30 січня головний спеціаліст відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Регіонального центру з надання БВПД у Житомирській області Наталія Ярошенко спільно з заступником начальника відділу правової інформації та консультації Житомирського місцевого центру з надання БВПД Наталією Поліщук взяли участь у роботі дистанційного пункту у Житомирському міському центрі занятості. Правові консультації надзвичайно важливі, адже це свого роду покрокова інструкція для пересічних громадян, як у правовий спосіб вирішити ті чи інші життєві проблеми. Людей цікавили наступні питання: порядок надання правової допомоги, особливості звільнення за власним бажанням, особливості призначення аліментів та інші.

PR5
1 лютого начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олег Врублевський зустрівся із засудженими, які перебувають на обліках підрозділів Житомирського МВ з питань пробації.

PR6
Він проінформував засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, про діяльність Регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та послуги, які надаються ними для населення, а також про положення Закону України «Про безоплатну правову допомогу».
Особливо було наголошено на дії Загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!». Суб’єктам пробації були роздані інформаційні матеріали з контактними даними Єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги, номер якого діє цілодобово та безкоштовно у межах України.

PR7
2 лютого в.о директора Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Коваль спільно з головним спеціалістом відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Регіонального центру з надання БВПД у Житомирській області Наталією Ярошенко взяли участь у роботі мобільного пункту у Богунській районній раді міста Житомира. Це дуже зручний формат роботи для громадян, адже в одному місці люди можуть отримати необхідні консультації та роз’яснення. Фахові безоплатні консультації користуються великим попитом у суспільстві, бо допомагають вирішувати складні життєві ситуації у правовий спосіб. Цього дня люди звертались з наступними питаннями: отримання спадщини за заповітом, якщо у документі прізвище було вказано з помилкою, особливості оформлення субсидії, представництво інтересів потерпілої у кримінальному провадженні та інші.

PR9
2 лютого начальник відділу комунікації та забезпечення доступу до публічної інформації Дар’я Гончарова взяла участь у відкритій дискусії на тему «Підприємці - агенти змін». Під час заходу вона дала вичерпні відповіді на питання: що таке безоплатна правова допомога, хто має право на безоплатну правову допомогу, які правові послуги можна отримати в центрах правової допомоги та інші. Окрім цього зупинилась на загальнонаціональному правопросвітницькому проекті «Я маю право!», який направлений на підвищення правової поінформованості населення. Важливо, щоб люди знали свої права і могли їх відстояти.

PR11

PR10

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області знаходиться за адресою: м. Житомир, Майдан Соборний, 1 тел.: (0412) 42-23-12

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   
   
   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua