Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 146 гостей та відсутні користувачі

   

Робоча нарада

Деталі

29 вересня 2014 року відбулась робоча нарада за участі директора Центру Гербеди О. Й., заступника директора Радушинської Н. В., головного бухгалтера Березовської О. М., начальника відділу організації надання правової допомоги у кримінальному процесі Ничипорука В. П., начальника відділу забезпечення якості правової допомоги Яценко О. М. та заступника начальника відділу підтримки та розвитку інфраструктури Чешкова А. А.

Засідання робочої групи з питань якості надання БВПД

Деталі

26 вересня 2014 року директор Житомирського обласного центру з надання БВПД прийняв участь у засіданні робочої групи з обговорення організації роботи щодо проведення моніторингу якості надання БВПД

Робоча зустріч директора Центру з начальником Головного управління юстиції щодо 6 конкурсу адвокатів БВПД

Деталі

24 вересня в приміщенні Головного управління юстиції у Житомирській області відбулась робоча зустріч Олександра Гербеди, директора Центру, з Василем Шундриком, начальником Головного управління юстиції у Житомирській області, щодо організації та проведення 6 конкурсу з відбору адвокатів для надання БВПД відповідно до наказу міністра юстиції України від 09.09.2014 р. №182/7.

Під час зустрічі проаналізовано реєстр адвокатів області у розрізі районів та міст Житомирської області, обговорено механізми залучення адвокатів для участі у конкурсі, тощо.

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КАСКАДНОГО ТРЕНІНГУ

Деталі

Проект

 

Програма

каскадного тренінгу для адвокатів системи БВПД
у Житомирському обласному центрі
з надання безоплатної вторинної правової допомоги
на тему «Дії захисника із застосування окремих заходів кримінально-правового впливу, із забезпечення доступу до належної медичної допомоги та у кримінальному провадженні на підставі угод»

Детальніше...

Збільшиться оплата послуг адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу

Деталі

advokatРішенням Уряду вводяться нові заохочувальні коефіцієнти щодо підвищення розміру оплати адвокатам, які надають безоплатну вторинну правову допомогу. А також розширюється перелік витрат, що будуть відшкодовуватись.

17 вересня 2014 року на засіданні Уряду було схвалено нову редакцію постанови Кабінету Міністрів України «Питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу». Постановою, зокрема, вводяться 10 заохочувальних коефіцієнтів, які дозволять у кілька разів підвищити розмір оплати праці адвоката у разі досягнення позитивного результату його роботи для клієнта.

Детальніше...

Оголошення про проведення шостого конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

contestНа виконання наказу Міністерства юстиції України від 09.09.2014 № 182/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Заяви та документи, необхідні для участі у конкурсі, приймаються Головними управліннями юстиції в областях та місті Києві, районними у містах, міськими (міст обласного значення), міськрайонними та міжрайонними управліннями юстиції з 15 вересня по 15 жовтня 2014 року включно.

Конкурс проводиться у три етапи:

Детальніше...

Інформація для адвокатів

Деталі

attentionШановні адвокати! Житомирський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги просить Вас заповнити до 30 вересня 2014 року анкету , яка розміщена за наступним посиланням: Опитування щодо проблемних питань, що виникали під час застосування кримінального процесуального законодавства у І півріччі 2014 року . Анкетування охоплює період вашої роботи з січня по серпень (включно) 2014 року.

 
   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua