Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 136 гостей та відсутні користувачі

   

Стаття в газеті "Іскоростень"

Деталі

Iskorosten logoЗ 1 липня цього року по всій Україні відкрилися 100 центрів з надання БВПД, основна мета яких – допомога соціально незахищеним верствам населення. Фактично центри є зв’язковою ланкою між громадянином і державою з питань забезпечення конституційного права кожного на правову допомогу, що й стало підставою для відкриття центрів.

В Житомирській області діє Регіональний центр з надання БВПД, якому підпорядковуються Бердичівський, Житомирський, Коростенський та Новоград – Волинський місцеві центри з надання БВПД та який забезпечує надання такої допомоги громадян у кримінальному процесі – кожному затриманому, а також засудженим та підозрюваним, обвинуваченим особам, у кримінальних провадженнях щодо яких участь захисника є обов’язковою згідно норм КПК.

Звернутися до Коростенського місцевого центру за допомогою можуть мешканці не лише міста Коростеня та Коростенського району, але й Володарсько-Волинського району, Лугинського, Малинського, Народицького та Овруцького району Житомирської області.

Даний центр складається з 4-ох відділів:

- відділ попередньої роботи з клієнтами Коростенського місцевого центру з надання БВПД (до якого безпосередньо звертаються громадяни);

- відділ взаємодії з суб’єктами надання БППД Коростенського місцевого центру з надання БВПД;

- відділ організації надання БВПД та роботи з адвокатами Коростенського місцевого центру з надання БВПД;

- відділ інформаційної та матеріальної інфраструктури Коростенського місцевого центру з надання БВПД;

Оскільки крім вторинної правової допомоги існує ще й первинна, а це: органи виконавчої влади та місцевого самоврядування; фізичні та юридичні особи приватного права; спеціалізовані установи, що надають правову інформацію, консультації і роз’яснення з правових питань, складення заяв та інших документів правого характеру, а також надають допомогу в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги, то новостворений центр активно співпрацює з громадськими приймальнями, які створені при управліннях юстиції, а також установами та організаціями для того, щоб при зверненні до центру громадяни отримували не лише консультації спеціалістів але й поради: як діяти в тій чи іншій ситуації.

БВПД включає такі види правових послуг:

-захист від обвинувачення;

-здійснення представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами;

-складення документів процесуального характеру.

Якщо ж БППД надається кожній особі, тобто громадянам України, іноземцям, особам без громадянства, в тому числі біженцям, які перебувають під юрисдикцією України, то суб'єктами права на безоплатну вторинну правову допомогу є певні категорії громадян відповідно до ст. 14 ЗУ “Про безоплатну правову допомогу” в цивільних та адміністративних справах, а також потерпілі і свідки в кримінальних провадженнях, яким надаються послуги адвокатів.

Коростенський місцевий центр знаходиться за адресою: м.Коростень, вул.Сосновського, 28 г (в приміщенні митниці). Графік роботи: пн. – чт. з 09:00-18:15; пт. з 09:00-17:00 Обідня перерва з 13:00 до 14:00. Вихіднй день: субота, неділя.

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua