Правові потреби

   

Архів новин  

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 134 гостей та відсутні користувачі

   

Досягнуто домовленості між Громадською організацією “Планета щасливих дітей” та Бердичівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

4Охорона дитинства визначена стратегічним загальнонаціональним пріоритетом багатьох країн світу. Вкладаючи ресурси в дитинство, держава зміцнює майбутні продуктивні сили, забезпечує стабільність добробуту нації, готує громадян, здатних перебрати управління державними та суспільними справами. Адже забезпечення прав дитини є глобальною проблемою сучасності, у розв’язанні якої має бути зацікавлене все людство. Так як діти відіграють визначальну роль у гарантуванні життєздатності суспільства та прогнозуванні його розвитку.

ГО «Планета щасливих дітей» та Бердичівський МЦ з надання БВПД підписали Меморандум про співпрацю у проведенні соціальних та правоосвітніх програм та заходів. Підписання документу відбулося під час зустрічі, у якій взяли участь головаГО «Планета щасливих дітей» Качур О.С. та директор МЦ Красовський Д.Ю. Під час зустрічі її учасники обговорили можливості співпраці у реалізації програм, зокрема, направлених на захист прав і свобод дитини.

Директор МЦ зауважив, що центр готовий проводити та брати участь у комплексних програмах, спрямованих на допомогу дітям. Голова ГО звернула увагу на важливість проведення акцій, направлених на всебічний розвиток правової обізнаності дітей, їх успішної інтеграції у суспільство після виходу у доросле життя.

Фото можна переглянути тут

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua