Правові потреби

   

Архів новин  

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 39 гостей та відсутні користувачі

   

Зустріч працівників Бердичівського МЦ із адвокатами Попільнянського, Ружинського та Андрушівського районів

Деталі

144292110103922 вересня 2015 року об 11 годині в Попільнянській районній раді за адресою: смт. Попільня, вул. Б. Хмельницького, 7 Бердичівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги була проведена зустріч з адвокатами Попільнянського, Ружинського та Андрушівського районів.

Під час свого виступу директор Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Красовський Д.Ю. роз`яснив основні вимоги Закону України «Про безоплатну правову допомогу» в частині надання вторинної правової допомоги, а саме, які види правових послуг входять до безоплатної вторинної правової допомоги, хто є суб’єктом права на надання цієї допомоги та що потрібно для її отримання.

Також Директор МЦ розповів про діяльність центру та його взаємодію з адвокатами під час надання вторинної правової допомоги та запропонував адвокатам прийняти участь у конкурсі з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, розповів про переваги участі адвокатів у вторинній правовій допомозі, порядок призначення адвоката та видачі йому посвідчення, оплата послуг адвоката.

Детальніше про умови та порядок співпраці з адвокатами розповіла Ковальчук Н.В. - заступник начальника відділу з організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами. В своїй промові присутнім адвокатам було запропоновано взяти участь у черговому восьмомуконкурсі з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Фото зустрічі можна переглянути тут

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua