Правові потреби

   

Архів новин  

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 99 гостей та відсутні користувачі

   

Робоча зустріч з головою Громадської організації "Бердичівський союз інвалідів” Ковальчук Н.Ю.

Деталі

22.09.2015 invalidsДиректор Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Красовський Д.Ю. та головний спеціаліст відділу взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Сікорська О.А. провели робочу зустріч з головою Громадської організації "Бердичівський союз інвалідів” Ковальчук Н.Ю.

На зустрічі сторони обговорили координацію спільних зусиль у наданні безоплатної правової допомоги населенню та підписали Меморандум про співпрацю, за яким громадяни, що звертатимуться за правовою допомогою, будуть проінформовані про можливість отримати безоплатну юридичну консультацію безпосередньо від місцевого центру. Якщо у процесі надання безоплатної первинної правової допомоги окреслюється проблема, яка потребує вирішення шляхом звернення до суду, Громадська Організація “Бердичівський союз інвалідів” повідомлятиме зацікавлену особу про можливість та умови отримання вторинної правової допомоги у Бердичівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а також у структурі БВПД загалом.

Метою Меморандуму є консолідація зусиль сторін-підписантів, спрямованих на захист, дотримання та забезпечення гарантій державного захисту конституційних прав і свобод громадян, зокрема права осіб на безоплатну правову допомогу. Основними ж завданнями партнерської співпраці є забезпечення розвитку системи надання правової допомоги та створення рівних можливостей доступу осіб до правосуддя через надання безоплатної вторинної правової допомоги.

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua