Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Публічний звіт про виконання Мін’юстом Меморандуму про співпрацю між Національною асоціацією адвокатів України та Міністерством юстиції України у сфері надання БПД

Деталі

21.10.2014 minjustКоординаційний центр з надання правової допомоги як робочий орган, який, відповідно до пункту 1.2. Меморандуму про співпрацю між Національною асоціацією адвокатів України та Міністерством юстиції України у сфері надання безоплатної правової допомоги від 19 листопада 2013 року, забезпечує виконання цього Меморандуму, оприлюднює Публічний звіт про його виконання.

З моменту прийняття Закону України «Про безоплатну правову допомогу» Міністерством юстиції проводиться системна та ґрунтовна робота з його впровадження. Підписання Меморандуму між Національною асоціацією адвокатів України та Міністерством юстиції України майже через рік після початку функціонування в Україні системи надання БПД було покликане об’єднати зусилля держави та органів адвокатського самоврядування у спільному прагненні підтримки подальшого розвитку системи безоплатної правової допомоги як невід’ємного інституту забезпечення справедливого правосуддя у сучасній правовій державі.

 Переглянути публічний звіт про виконання Мін’юстом Меморандуму про співпрацю між Національною асоціацією адвокатів України та Міністерством юстиції України у сфері надання БПД

Нагадаємо, Меморандум, затверджений рішенням Ради адвокатів України від 27 вересня 2013 року № 230 «Про укладення Меморандуму про співпрацю між Національною асоціацією адвокатів України та Міністерством юстиції України у сфері надання безоплатної правової допомоги» та наказом Міністерства юстиції України від 15 листопада 2013 року № 2424/5 «Про укладення Меморандуму про співпрацю між Національною асоціацією адвокатів України та Міністерством юстиції України у сфері надання безоплатної правової допомоги», підписаний сторонами 19 листопада 2013 року, і має для відповідних суб’єктів силу рішення Ради адвокатів України або наказу Міністерства юстиції України.

Крім того, публічний звіт листом Координаційного центру № 25-1859 від 24.09.2015 надісланий Раді адвокатів України для розміщення на веб-сайті Національної асоціації адвокатів України відповідно до пункту 2.2.1. згаданого Меморандуму.

У зазначеному листі Координаційний центр також звертається з проханням надати для розміщення на веб-сайтах Міністерства юстиції України та Координаційного центру з надання правової допомоги публічний звіт про виконання Меморандуму стороною Національної асоціації адвокатів України.

Переглянути лист Координаційного центру від 24.09.15 №25-1859

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua