Правові потреби

   

Архів новин  

Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 84 гостей та відсутні користувачі

   

В Ємільчино фахівці Новоград-Волинського місцевого центру вирішували проблемні питання соціального та правового захисту учасників АТО

Деталі

29.09.2016 - ATO29 вересня в приміщенні Ємільчинської районної державної адміністрації відбулась розширена зустріч із членами громадської організації «Братство ветеранів АТО Ємільчинщини». У заході взяли участь голова Ємільчинської РДА, заступник голови Ємільчинської РДА, начальник управління праці та соціального захисту населення Ємільчинської РДА, начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання БППД Новоград-Волинського МЦ з надання БВПД Віталій Радзивіл, в.о.начальника Ємільчинського бюро правової допомоги Олег Гнатенко та головний спеціаліст бюро Алла Садурська, координатор по Житомирській області ГО «Всеукраїнська правозахисна організація “Юридична сотня”» Катерина Кармазіна.

Детальніше...

Працівники Житомирського місцевого центру з надання БВПД активно інформують житомирян про систему БПД

Деталі

29.09.2016 - inform ZH (1)27 вересня заступник начальника відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Вікторія Тогунова спільно з фахівцями бюро правової допомоги – Брусилівського, Коростишівського, Радомишльського, Черняхівського – провели вуличне інформування житомирян із метою підвищення правової свідомості та поширення інформації про систему безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

Фахівці Хорошівського бюро правової допомоги активно інформують громадян про систему БПД

Деталі

27.09.2016 - inform (2)23 вересня працівники Хорошівського бюро правової допомоги провели ряд заходів з метою інформування громадян про систему безоплатної правової допомоги. Зокрема, головний спеціаліст Альона Чижевська відвідала районну раду, районну державну адміністрацію та відділ Держгеокадастру, де розмістила інформацію про систему безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

Коростишівське бюро правової допомоги надає юридичні консультації людям із обмеженими можливостями на дому

Деталі

27.09.2016 - adresna pravova dopomoha (2)Коростишівське бюро правової допомоги активно практикує адресну допомогу малозабезпеченим верствам населення, в тому числі особам з інвалідністю. Заступник начальника відділу Олександр Коваль відвідав за адресою проживання громадян із обмеженими фізичними можливостями – жителів м. Коростишів Бесарабчик Л.О. та Ліфшиця М.І.

Детальніше...

Фахівці Коростенського місцевого центру з надання БВПД надавали юридичні консультації через Skype

Деталі

27.09.2016 - bibliomist (2)23 вересня працівники Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у приміщенні міської Центральої бібліотеки імені М. Островського провели Skype-консультування з правових питань з використанням системи «бібліоміст».

Детальніше...

Працівники місцевих центрів та бюро правової допомоги дізналися про нові процедури оформлення субсидії

Деталі

27.09.2016 - trening (5)27 вересня працівники місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, у тому числі бюро правової допомоги взяли участь у тренінгу для працівників УДППЗ «Укрпошта» та управлінь соціального захисту щодо нової процедури оформлення субсидії та обрахування прожиткового мінімуму. Тренінг проходив у приміщенні Головного територіально управління юстиції у Житомирській області.

Детальніше...

Умовно засудженим Андрушівського району розповіли про їх права та гарантії

Деталі

26.09.2016 - zasugeniОб’єднавши сили заради спільної мети – роз’яснити конституційні права, обов’язки та гарантії умовно засудженим – фахівці Андрушівського бюро правової допомоги, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Андрушівської РДА та Андрушівського сектору кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Житомирській області 22 вересня провели спільний правоосвітній захід для осіб, що стоять на обліку.

Детальніше...

 

Більше статей...

 1. На базі Романівського районного військового комісаріату провели виїзне консультування учасників АТО
 2. Фахівці Бердичівського місцевого центру з надання БВПД відвідали Романівський дитячий будинок-інтернат
 3. Новоград-Волинський місцевий центр презентував відкриття Баранівського бюро правової допомоги
 4. Фахівці Любарського бюро правової допомоги провели семінар для медичних працівників Любарської центральної районної лікарні та сільськими та селищними головами району
 5. Про адміністративну та кримінальну відповідальність розповіли фахівці Любарського бюро правової допомоги під час візиту до інтернату
 6. Працівники Ружинського бюро правової допомоги завітали до родин, що перебувають в тяжких життєвих обставинах
 7. Пенсіонерка отримала юридичну консультацію щодо перерахунку пенсії, не виходячи зі свого дому
 8. У Новоград-Волинському місцевому центрі з надання БВПД провели день відкритих дверей для військовослужбовців
 9. Працівники Брусилівського та Радомишльського бюро правової допомоги проводять виїзні прийоми громадян
 10. Розірвання трудового договору за власним бажанням. Що ви маєте знати?
   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua