Правові потреби

   

Архів новин  

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 160 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Бердичівський місцевий центр провів інформування про систему БПД у медичних закладах району

Деталі

08.09.2016 - likarnja7 вересня інтегратор Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ольга Сікорська завітала до керівництва районної лікарні з робочим візитом. Зустріч організована з метою обговорення можливості організації пункту дистанційного консультування осіб щодо питань з надання безоплатної вторинної правової допомоги у відділеннях медичного закладу та проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед персоналу установи.

Ольга Сікорська розповіла співробітникам районної лікарні про систему безоплатної вторинної правової допомоги та зазначила, які категорії осіб мають право на отримання такої допомоги. Фахівець центру роздала буклети з роз’ясненнями про доступ до безоплатної правової допомоги у цивільному та адміністративному процесах для найбільш вразливих верств населення, в тому числі малозабезпеченим, інвалідам, дітям-сиротам, вимушеним переселенцям, учасникам бойових дій, сім’ям загиблих та іншим категоріям громадян, а також з детальною інформацією про місце розташування Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Наостанок сторони дійшли згоди щодо можливості організації на базі Бердичівської районної лікарні пункту дистанційного консультування фахівцями Бердичівського місцевого центру з надання БВПД. Також у приміщеннях медичного закладу розмістили оголошення про відкриття бюро правової допомоги та інформаційні макети про категорії осіб, які мають право на БВПД та адресу Бердичівського місцевого центру.

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua